Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

puroBIO cosmetics Sypká báze pod oční stíny 5 g

puroBIO cosmetics Sypká báze pod oční stíny 5 g

Certifikáty: CCPB
Balení:
187
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Sypká báze pod oční stíny prodlouží výdrž sypkých i krémových líčidel a zvýrazní jejich barvu. Bázi může použít pod oční stíny, pod krémové produkty na rty či jako fixační pudr na celý obličej.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Sypká báze pod oční stíny PuroBIO prodlouží výdrž sypkých, kompaktních i krémových líčidel a zároveň zvýrazní jejich barvu. Lehká hedvábná textura báze perfektně přilne k očnímu víčku, absorbuje přebytečnou mastnotu, a tak zafixuje líčení na dlouhou dobu. Bázi může použít jak pod oční stíny, tak i pod krémové produkty na rty.

Sypká báze v sobě spojuje rýžový a kukuřičný prášek. Ty eliminují nadměrné maštění pokožky, zatímco slída projasní váš pohled a současně se postará o vyšší intenzitu aplikované barvy. Díky sypké konzistenci se báze snadno aplikuje a můžete ji multifunkčně využít pod oční stíny, rtěnku i jako fixační pudr na celý obličej.

Použití: Malé množství báze naberte vhodným štětcem a v lehké vrstvě aplikujte na oční víčko, rty či celý obličej. Pokud budete pokračovat aplikací stínů či rtěnky, bázi do pokožky dobře zapracujte a až poté naneste další produkt.

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a , 70015, Noci – Ba, Itálie , tel: +39 080 497 81 43

Z blogu (1)

Tipy pro zářivou a rozjasněnou pleť

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

/ Alice 14. 11. 2017 18:26

Konečně báze, která opravdu funguje. Ještě k tomu krásně voní. A navíc je přírodní. Teď si teprve budu opravdu užívat oční stíny v jejich plné kráse. Jsem nadšená :-).

/ Andrea 8. 8. 2019 15:54

Tak tato sypká báze pod oční stíny od puroBIO cosmetics je naprostá bomba! Ještě se mi nikdy nestalo, aby mi báze pod stíny fungovala. Ve spojení s minerálními očními stíny taktéž od firmy puroBIO cosmetics vždy docílím krásného a trvanlivého nalíčení. Běžně, než jsem dojela do práce, jsem měla ze stínů čárku v záhybu očních víček. To je už minulostí. Je pravdou, že někdy mi stíny nevydrží celý den, ale ani jednou se mi nestalo (a to ani v úmorných vedrech), aby mi stíny zcela zmizely do čárky v záhybech očí. Pokud takto dobře bude fungovat i jejich hedvábný fixační pudr, bude to dvojitá bomba :D

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?