Zpříjemněte si nákup DOPRAVOU ZDARMA: pouze tento týden 26. 10. – 1. 11.!

Masmi Tampony Super z organické bavlny 18 ks

Masmi Tampony Super z organické bavlny 18 ks

Značka: Masmi
Certifikáty: BIO ECO COSMESI
Certifikát BIO ECO COSMESI
113
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Tampony Super vás spolehlivě ochrání a současně zabrání podráždění díky kvalitní organické bavlně. Tampony mají středně vysokou savost a jsou vhodné i při běžně silné menstruaci.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(1)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Tampony Masmi Super vás spolehlivě ochrání a současně zabrání vzniku podráždění díky kvalitní organické bavlně. Ta je nejenom skvěle savá, ale také velice jemná a nezpůsobuje nežádoucí podráždění. Tampony Super mají středně vysokou savost a jsou vhodné při běžně silné či silnější menstruaci.

Tampony jsou natolik spolehlivé a pohodlné vzhledem k použité organické bavlně. Ta je velice jemná, vysoce savá a hlavně nezpůsobuje podráždění citlivé sliznice. Při výrobě totiž nebyly použity agresivní chemické látky ani parfemace, takže si bavlna zachovává své nejlepší vlastnosti. Tampony Super vás tak spolehlivě ochrání během menstruace, dopřejí vám pohodlí i možnost pohybu bez omezení a současně jsou šetrné k jemným intimním partiím.

Upozornění: Při manipulaci s tamponem dodržujte hygienu rukou. Tampon pravidelně vyměňujte, nejpozději však po 12 hodinách.

Výrobce: MASMI Natural Cotton, Niederfladnitz 139 , 2081, Niederfladnitz, Rakousko , tel: +43 664 2444599

Z blogu (1)

Intimní potřeby bez chemie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: