Prohlédněte si vaše seznamy přání
Měsíc plný radosti a slev je tady! Každý den jiná nabídka, novinky, 1+1 zdarma i bestsellery celý červenec.

Saloos Tangarinka 10 ml

Saloos Tangarinka 10 ml

Značka: Saloos
Balení:
81
Skladem > 10 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Éterický olej s velice příjemnou nasládlou citrusovou vůní působí velice harmonicky a je vhodný také pro provonění dětského pokoje. Uvolňuje napětí a účinně zmírňuje bolesti.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(4)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Saloos Tangarinka je přírodní éterický olej s velice příjemnou vůní, jenž skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a dodá vaší domácnosti atmosféru harmonie a svěžesti. Aroma tangerinky kombinuje sladké tóny s jemnými citrusy a pomáhá revitalizovat tělo i mysl.

Esenciální olej z tangerinky je velice univerzální a je vhodný i pro provonění dětského pokoje. Nepůsobí dráždivě a můžete jej použít i do masážních a koupelových olejů. Přináší okamžité uvolnění a působí příznivě v období nadměrného duševního či fyzického vyčerpání.

Tangerinka přirozeně navozuje přátelskou atmosféru a je skutečně oblíbená. Funguje samostatně i ve směsích s kořeněnějšími či svěžími vůněmi. Ulevuje od bolestí a pomáhá například při migrénách. Uvolňuje napětí a prohlubuje chvíle vašeho odpočinku.

Povzbuďte svou mysl

Éterický olej Saloos Tangarinka vám ihned dodá dobrou náladu. Je příjemnou vzpruhou nejen do šedivého dne a pomůže vám lépe snášet dlouhé zimní večery. Vůně tangerinky je velice optimistická a je vhodná ve chvílích, kdy potřebujete dodat energii a odpoutat se od starostí všedního dne. Je zároveň velice univerzální a hodí se nejen do domovů a kanceláří, ale například i do dětského pokoje. 

Pro dobrou náladu

Jemně sladká vůně tangerinky s citrusovými tóny přináší osvěžení pro tělo i mysl a pomůže vám udržet soustředěné myšlenky. Pomáhá při únavě a poruchách koncentrace, harmonizuje psychiku a všeobecně revitalizuje vaši mysl. Má energizující účinky a působí antistresově, zároveň pomáhá proti splínům a špatné náladě. 

Bojujte s migrénou

Vůně tangerinky je velice přijímaná a bude vyhovovat všem, navodí ve vašem domově přátelskou a hřejivou atmosféru. Citrusové tóny dobře neutralizují nepříjemné pachy a zanechají pouze jemnou ovocnou vůni. Tangerinka také pomáhá při duševním i fyzickém vypětí, působí proti bolestem a je velice oblíbená při migrénách a bolestech hlavy, které zmírňuje. 

Kouzelné účinky aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek éterického oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru. Počet kapek volte podle velikosti místnosti, v menších prostorách postačí bohatě dvě kapky, ve větších použijte maximálně 5 kapek. Berte v potaz velikost nádržky aromalampy a její vzdálenost od plamene. U menšího objemu nekapejte více než tři kapky. Používejte v rámci zachování účinnosti éterické oleje a jejich směsi tak, abyste je vzájemně střídali. Je vhodný také do difuzéru.

Upozornění: Éterický olej mohou používat těhotné ženy od ukončeného třetího měsíce gravidity v polovičním ředění (ne na více než 30 minut, s přestávkami, do menší nádržky aromalampy maximálně jednu kapku, do větší kapky 2). Do masážního oleje používejte v ředění 25 kapek éterického oleje na 100 ml rostlinného oleje. Neaplikujte na kůži bez zředění v nosném (rostlinném oleji), chraňte lahvičku před dětmi a nevystavujte ji slunečnímu záření, dlouhodobé přítomnosti vzduchu a tepla, protože se tak snižuje životnost éterického oleje. Citrusové éterické oleje působí fototoxicky. Nevystavujte po jejich aplikaci kůži přímému slunečnímu záření po dobu 12 hodin ani nechoďte do solária. Éterický olej lze používat v přítomnosti dětí od tří let věku.

Ostatní kategorie: Aromaterapie pro děti

Aromaterapeutické účinky: bolest hlavy a migréna, hojení ran a zánětů, nespavost a nervozita, revmatismus a artritida, stres a úzkost, svalové napětí a křeče

Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o., Terronská 19 , 160 06, Praha, Česká republika

Z blogu (4)

Esenciální oleje v péči o pleť

Éterické oleje při nachlazení

Problematika éterických olejů v těhotenství

Stálice Saloos

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: