Saloos Tangarinka 10 ml

Saloos Tangarinka 10 ml

  • Bez DPH 64 Kč

Éterický olej s velice příjemnou nasládlou citrusovou vůní působí velice harmonicky a je vhodný také pro provonění dětského pokoje. Uvolňuje napětí a účinně zmírňuje bolesti.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Saloos Tangarinka je přírodní éterický olej s velice příjemnou vůní, jenž skvěle neutralizuje veškeré nepříjemné pachy a dodá vaší domácnosti atmosféru harmonie a svěžesti. Aroma tangerinky kombinuje sladké tóny s jemnými citrusy a pomáhá revitalizovat tělo i mysl.

Esenciální olej z tangerinky je velice univerzální a je vhodný i pro provonění dětského pokoje. Nepůsobí dráždivě a můžete jej použít i do masážních a koupelových olejů. Přináší okamžité uvolnění a působí příznivě v období nadměrného duševního či fyzického vyčerpání.

Tangerinka přirozeně navozuje přátelskou atmosféru a je skutečně oblíbená. Funguje samostatně i ve směsích s kořeněnějšími či svěžími vůněmi. Ulevuje od bolestí a pomáhá například při migrénách. Uvolňuje napětí a prohlubuje chvíle vašeho odpočinku.

Povzbuďte svou mysl

Éterický olej Saloos Tangarinka vám ihned dodá dobrou náladu. Je příjemnou vzpruhou nejen do šedivého dne a pomůže vám lépe snášet dlouhé zimní večery.  Vůně tangerinky je velice optimistická a je vhodná ve chvílích, kdy potřebujete dodat energii a odpoutat se od starostí všedního dne. Je zároveň velice univerzální a hodí se nejen do domovů a kanceláří, ale například i do dětského pokoje. 

Pro dobrou náladu

Jemně sladká vůně tangerinky s citrusovými tóny přináší osvěžení pro tělo i mysl a pomůže vám udržet soustředěné myšlenky. Pomáhá při únavě a poruchách koncentrace, harmonizuje psychiku a všeobecně revitalizuje vaši mysl. Má energizující účinky a působí antistresově, zároveň pomáhá proti splínům a špatné náladě. 

Bojujte s migrénou

Vůně tangerinky je velice přijímaná a bude vyhovovat všem, navodí ve vašem domově přátelskou a hřejivou atmosféru. Citrusové tóny dobře neutralizují nepříjemné pachy a zanechají pouze jemnou ovocnou vůni. Tangerinka také pomáhá při duševním i fyzickém vypětí, působí proti bolestem a je velice oblíbená při migrénách a bolestech hlavy, které zmírňuje. 

Kouzelné účinky aromaterapie

Jednodruhové éterické oleje Saloos se vyznačují komplexními účinky na vaše tělo i mysl. Aromaterapie je umění využití vonných esencí k ovlivnění duševního i tělesného rozpoložení a dokáže pomoci při mnoha problémech. Esenciální oleje Saloos jsou vyráběny ve vysoké kvalitě a lze je používat jak do aromalampy, tak jimi například ozvláštnit kosmetiku k zesílení jejich účinků. Z široké nabídky vůní si jistě vyberete.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte na pokožku nezředěný.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Tea tree 10 ml

100% čistý Tea Tree olej pochází z Austrálie, kde je uznáván jako přírodní antiseptikum. Garantovaný obsah Terpinenu-4-ol v tomto výrobku je vyšší než 38 % a má výrazné antiseptické účinky.