Prohlédněte si vaše seznamy přání

Chaudhary Biosys Tea Tree 10 ml

Chaudhary Biosys Tea Tree 10 ml

Značka: Chaudhary Biosys
Balení:
101
Skladem 3 - 5 ks
Možnosti dodání: již dnes u vás

Tea Tree esenciální olej je známý pro své dezinfekční a hojící účinky, je skvělý jako první pomoc při štípnutí hmyzem, působí i proti aftám a oparům. Je vhodný pro problematickou pleť.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(5)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Tea Tree esenciální olej je známý pro své dezinfekční a hojící účinky, je skvělý jako první pomoc při štípnutí hmyzem, působí i proti aftám a oparům. Dokonale čistí a dezinfikuje mastnou a problematickou pleť s akné. Jeho pronikavou vůni využijete při nachlazení a viróze, efektivně působí i na revmatismus a artritidu.

Tea Tree olej je jeden z nejznámějších a nejužitečnějších esenciálních olejů. Je možné ho používat neředěný přímo na pokožku, a využívat tak jeho především dezinfekčních a hojících účinků. Působí proti akné, je možné ho použít jako bodovou léčbu pupínků. Navíc podporuje regeneraci a je vhodný při bodnutí hmyzem. Uklidňuje podrážděnou pokožku.

Má antiseptické a antimykotické účinky, je velmi vhodný pro péči o poškozenou pokožku. Je nejsilnější přírodní dezinfekcí, spolehlivě ničí viry i bakterie. Při použití nepálí, působí rychle a navíc podporuje imunitu.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro děti do 6 let. U menších dětí ho můžete dávkovat velmi opatrně (max. 1 kapku), ale ne příliš často. Těhotné ženy ho mohou používat od 3. měsíce.

Aromaterapeutické účinky: afty a opary, bodnutí hmyzem, celulitida, mastná pleť, nachlazení a viróza, problematická pleť a akné, revmatismus a artritida

Výrobce: Chaudhary Biosys (Nepal) Pvt. Ltd., Khumaltar-15 , P. O. Box 8975 EPC 1352, Lalitpur, Nepál

Z blogu (5)

Aromaterapie: lexikon vůní pro fyzickou i duševní pohodu

Esenciální oleje v péči o pleť

Jak si poradit s akné přírodní cestou

Nejlepší ingredience pro netoxický úklid

Tea tree: čaj z Austrálie

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: