Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Těhotenský pěstící olej 100 ml

Weleda Těhotenský pěstící olej 100 ml

Těhotenský pěstící olej účinně posiluje namáhanou pokožku v oblasti bříška a tím brání vzniku strijí. Obsažená směs výživných olejů pečuje o pleť do hloubky, chrání ji před vysušením a činí ji pružnější.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Těhotenský pěsticí olej Weleda účinně posiluje namáhanou pokožku v oblasti bříška a tím brání vzniku strijí a povadlé pokožky. Výživné oleje z mandlí, sezamu a pšeničných klíčků pečují o pokožku do hloubky, chrání ji před vysušením a činí ji pružnější.

Mandlový i jojobový olej jsou považovány za jedny z nejcennějších pleťových olejů. Dokáží pokožku vyživit a hydratovat do hloubky, zjemnit, zpevnit a ochránit před chladem či větrem. A to přitom bez nepříjemného lepivého filmu. Těhotenský olej, obohacený o výtažky z arniky a oleje z pšeničných klíčků, je bohatý na přirozeně se vyskytující vitamin E. Zvyšuje tak elasticitu pleti a činí jí odolnější.

Těhotenský olej Weleda využívá výborných schopností mandlového, jojobového i pšeničného oleje, aby zpevnil, posílil a zároveň zjemnil napínající se pokožku na bříšku.

Pro budoucí maminky

Těhotenský pěstící olej je užitečnou nezbytností pro všechny nastávající maminky. Kůže v oblasti bříška je v období těhotenství namáhána jeho zvětšujícím se objemem, a je zvýšeně náchylná k popraskání a následnému vzniku strijí, jež se takřka nedají odstranit bez invazivnějšího zásahu lasarem. Tento těhotenský olejíček pokožku proti vzniku strijí chrání a šetrně o ni pečuje.

Pružná pokožka

Těhotenský olej pomáhá v nejkrásnějším období ženy pečovat o pokožku a udržovat ji stále příjemně elastickou. Díky tomu se kůže snadněji přizpůsobí rostoucímu objemu bříška a bude chráněna proti popraskání. Těhotenský olej Weleda je velice vydatný, avšak zároveň pokožku nezatěžuje nebo nezanechává ulepený a mastný film. 

Proti strijím

Tento olejíček neobsahuje žádné přidané chemické ingredience, proto se nemusíte bát, že by se přes vaši pokožku vstřebávaly syntetické látky, které by mohly ublížit vašemu děťátku. Pěstící olej je bohatý na přírodní složky, především pak rostlinné oleje, které intenzivně zvláčňují pokožku, vyhlazují ji a zanechávají ji sametově hebkou.

Pohodové těhotenství

Mandlový olej, snad vůbec nejjemnější ze všech olejů, uzamyká hydrataci v hlubokých vrstvách pokožky a zanechává ji vláčnou. Jojobový olej pak navrací pokožce elasticitu a poskytuje jí množství nenasycených mastných kyselin. Olej z pšeničných klíčků a výtažek z arniky podporují regeneraci pokožky a zabraňují jejímu vysušení.

 

Použití: Malé množství oleje vmasírujte do vlhké pokožky břicha, stehen a hýždí. Používejte pravidelně, nejlépe každý den po koupeli. Olej je vhodný pro nastávající maminky i pro osoby s rychlým úbytkem váhy.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?