Urtekram Tělové mléko bez parfemace, Baby 250 ml

Urtekram Tělové mléko bez parfemace, Baby 250 ml

  • Bez DPH 178 Kč

Jemné tělové mléko bez parfemace Baby intenzivně pečuje o citlivou dětskou pokožku, aktivně ji zklidňuje, zjemňuje a chrání před vznikem podráždění i drobných zánětů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Jemné tělové mléko bez parfemace Urtekram Baby intenzivně pečuje o citlivou dětskou pokožku, aktivně ji zklidňuje, zjemňuje a chrání před vznikem podráždění i drobných zánětů. Kombinace výživných olejů, másel a rostlinných výtažků pokožku celého těla skvěle posiluje a chrání před podrážděním i dehydratací.

Základ jemného tělového mléka tvoří mandlový olej. Ten je bohatý na množství nenasycených mastných kyselin a vitaminů, které o citlivou dětskou pokožku intenzivně pečují, chrání ji před zarudnutím i podrážděním a zároveň napomáhají její regeneraci. Mandlový olej společně s bambuckým máslem a oleji ze sezamu a pupalky dětskou pokožku skvěle zklidňují a harmonizují.

Mléko bez přidané dráždivé parfemace dodává citlivé dětské pokožce tolik potřebnou hydrataci a výživu, navíc podporuje regeneraci i zdraví pleti. Kromě toho, pokožka je ochráněna před vznikem podráždění i drobných zánětů. Jemné tělové mléko je vhodné pro pravidelnou péči o dětskou pokožku, ale i pro přecitlivělou pleť dospělých.

Použití: Malé množství mléka aplikujte na suchou pokožku celého těla nejlépe ihned po koupeli a lehkou masáží rozetřete. Mléko je vhodné pro každodenní použití.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Příjemný lehký krém! / Pavlína 9. 1. 2015 23:15

Fajn tělový lehký krém bez jakékoliv vůně. Původně zakoupeno pro miminko, nakonec ale dávám přednost tělovým olejům a tento krém používám já sama : ) Perfektní na suchou exematickou pokožku!

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?