Eubiona Tělové mléko rozmarýn a arganový olej, Sport Active 200 ml

Eubiona Tělové mléko rozmarýn a arganový olej, Sport Active 200 ml

Tělové mléko Sport Active v sobě kombinuje stimulující účinky rozmarýnu a regenerační péči arganového oleje. Po použití jsou svaly i pokožka krásně odpočaté, obsažené éterické oleje povzbuzují mysl.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělové mléko Sport Active v sobě spojuje stimulující účinky výtažků z rozmarýnu a regenerační péči arganového oleje. Po použití jsou svaly i pokožka krásně odpočaté. Obsažené éterické oleje přináší aromaterapeutické povzbuzení unavené mysli. 

Pečlivě vybraná směs organických za studena lisovaných olejů v čele s vzácným arganovým olejem a bambuckým máslem dopřává pokožce výživu, regeneraci a nadopují ji celou řadou účinných látek. Obsahují nenasycené mastné kyseliny, vitaminy rozpustné v tucích a řadu dalších antioxidačních látek. Tyto látky bojují proti volným radikálům, a chrání tak kožní buňky před poškozením. 

Extrakt z rozmarýnu stimuluje nervovou soustavu. Je výborným povzbuzujícím prostředkem při celkové únavě organismu. Zároveň má prokrvující účinky, je vhodný při namožených a unavených svalech. Napomáhá regulovat činnost mazových a potních žláz, tím omezuje pocení a přináší rovnováhu rychle se mastící pokožce. 

Výtažek z osvěžuje a chladí. Má protizánětlivé, antiseptické a lehce anestetické účinky. Napomáhá předcházet tvorbě zánětlivých onemocnění na pokožce a uklidňovat již vzniklá podráždění. Myrta má adstringentní účinky, zlepšuje tak vzhled rozšířených pórů, které opticky zmenšuje. Jeho vůně harmonizuje mysl při psychickém vyčerpání. 

Použití: Vmasírujte mléko ideálně do ještě vlhké pokožky po sprchování či koupeli.

Tip: Pro zesílení povzbuzujících účinků na svaly i pokožku použijte tělové mléko v kombinaci se sprchovým gelem Sport Active Eubiona.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?