Sportique Tělové mýdlo Levandule 200 ml

Sportique Tělové mýdlo Levandule 200 ml

Tělové mýdlo s vůní levandule je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i vlasů. Mýdlo pokožku i vlasy účinně myje, ale zároveň je velice šetrné a pleť nevysušuje.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Tělové mýdlo Sportique s vůní levandule je skvělým univerzálním pomocníkem pro péči o pokožku celého těla i vlasů. Jemné přírodní složení založené na rostlinných tenzidech zaručuje účinné umytí pokožky i vlasů, aniž by je vysušoval nebo zbytečně dráždil.

Šťáva z Aloe vera má protizánětlivé účinky a pleť nejen zklidní a osvěží, ale přinese jí také velkou dávku hydratace. Extrakt z mořských řas je bohatý na železo, zinek, hořčík, měď, křemík, kyselinu algovou a množství vitaminů a minerálů. Extrakt díky tomu pleť nejen zjemňuje, uklidňuje a hydratuje, ale dá se říct, že ji také detoxikuje

Univerzální mýdlo na tělo i vlasy je účinné a současně šetrné díky vysokému obsahu rostlinných tenzidů. Ty při kontaktu s vodou vytváří jemnou krémovou pěnu, která účinně rozpouští nečistoty. V kombinaci se šťávou z Aloe vera je pokožka skvěle zjemněna a zůstává pružná na dotek.

Použití: Přiměřené množství mýdla naneste na vlhkou pokožku celého těla i na vlasy a lehce napěňte. Poté důkladně opláchněte čistou vodou.

Tip: Tělové mýdlo se vzhledem k jeho univerzálnímu použití skvěle hodí na cesty a dovolenou.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?