Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Lymfa 200 ml

Nobilis Tilia Tělový a masážní olej Lymfa 200 ml

Značka: Nobilis Tilia
Certifikáty: CPK BIO
Certifikát CPK BIO
Balení:
450
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OC DBK > 2 ks / Praha, Karlín > 1 ks

Tělový a masážní olej Lymfa aktivně pomáhá správné činnosti lymfatického systému, čímž podporuje snadnější vyplavování škodlivých látek z těla. Éterické oleje zvyšují prokrvení pokožky a povzbuzují ji.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu4
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Tělový a masážní olej Lymfa Nobilis Tilia aktivně napomáhá správné činnosti lymfatického systému a tím pádem i snadnějšímu vyplavování škodlivých látek z těla. Účinné složení nejenom že podporuje funkci lymfy, ale také zjemňuje pokožku celého těla díky bohatému výživnému složení.

Olej v sobě spojuje oleje z mandlí, slunečnice a meruněk, které pronikají hluboko do pokožky a umocňují tak účinky éterických olejů. Ty mají skvělé detoxikační a čistící účinky, podporují správnou činnost lymfatického systému i zdravou látkovou výměnu. Éterické oleje z citrusových plodů, cedru, fenyklu a jalovce zlepšují prokrvení pleti a mají skvělé povzbuzující účinky na celý lymfatický systém.

Pravidelná masáž olejem zlepšuje látkovou výměnu, má lehké močopudné účinky a napomáhá vyplavení zadržených tuků, vody i jiných škodlivých látek z těla pryč. Takovéto pročištění organismu posiluje imunitu a detoxikuje celý organismus, ale také napomáhá úbytku tělesné váhy i zpevnění pokožky problematických partií.

Intenzivní péče o pokožku

Tělový masážní olej Nobilis Tilia dodá vaší pokožce vše, co potřebuje. Jemný olejíček šetrně pečuje o pokožku a poskytuje jí dostatečnou výživu, aniž by ji zamastil či zatížil. Výhodou tělového oleje je podobnost s přirozeným kožním mazem, díky tomu je vhodný pro všechny typy pokožky a perfektně uzamyká hydrataci v hlubokých vrstvách pleti.

Výživa a regenerace

Tělový olej Nobilis Tilia je vhodný jak pro běžnou každodenní péči o pokožku po koupeli či sprchování, tak pro masáže. Při nanesení na vlhkou pokožku se olej ihned vstřebává a nezanechává za sebou mastný povlak, jen hedvábně jemnou pokožku. Při masáži podporuje správné prokrvení kůže i podkožních tkání, a tím stimuluje regeneraci.

Jemné přírodní oleje

Základem jsou přírodní rostlinné oleje. Mandlový olej je jedním z nejjemnějších olejů vůbec, dokonale pokožku vyživuje, avšak nezatěžuje či nedráždí. Je výborně snášen i citlivou pokožku a má zklidňující účinky. Kombinace ýslunečnicového a meruňkového oleje je pak bohatá na antioxidanty, které chrání pokožku proti volným radikálům, a tím i zpomalují její stárnutí. 

Podpora metabolismu

Masážní olej Lymfa podporuje správnou funkci lymfatického systému, a tím i stimuluje detoxikaci a odplavování potenciálně škodlivých látek z těla. Pravidelné masáže podporují funkci lymfatických cév a uzlin, a tím i urychlují odplavování škodlivin. Masáže pomáhají rovněž při hromadění tuků a celulitidě. Zároveň podporují prokrvení svalstva a podkožních tkání a urychlují regeneraci.  

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou vlhkou pokožku nejlépe ihned po koupeli a pár minut masírujte krouživými pohyby směrem k srdci. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte olej každý den.

Tip: Při očistě lymfatického systému je vhodné zvýšit příjem tekutin, nejlépe čisté vody, aby došlo ke snadnějšímu a rychlejšímu vyplavení škodlivin z těla.

Přírodní aromaterapeutická kosmetika Nobilis Tilia nabízí již od roku 1994 výjimečnou péči s blahodárnými účinky éterických olejů. Tyto mocné esence siličnatých rostlin v sobě ukrývají hlubokou sílu a energii, která je zachycena spojením tradiční metody destilace vodní párou a přírodních živlů ohně, vody, země a páry. 

Výrobce: Nobilis Tilia, s.r.o, Vlčí Hora 147 , 407 46, Krásná Lípa , Česká republika

Podrobné složení produktu

Konzistence: olejová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu4

Aromaterapie pro těhotné

Jak bylo BIOOO v Nobilisu

Krásná Lípa, Nobilis Tilia

Masážní oleje

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: olejová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?