Natura Siberica Teplý rakytníkový zábal na tělo 370 ml

Natura Siberica Teplý rakytníkový zábal na tělo 370 ml

Natura Siberica Teplý rakytníkový zábal na tělo 370 ml

Značka: Natura Siberica
Balení:
Zboží je trvale vyřazeno.

Rakytníkový zábal na tělo pokožku celého těla bohatě vyživuje a zároveň ji příjemně prohřívá a zpevňuje. Pokožka se rychleji regeneruje, je pružnější a škodlivé látky se snadněji vyplavují z těla.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu5
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Teplý rakytníkový zábal na tělo Natura Siberica pokožku celého těla bohatě vyživuje a zároveň ji příjemně prohřívá a zpevňuje. Pokožka se rychleji regeneruje, je pružnější a škodlivé látky se snadněji a rychleji vyplavují z těla.

Obsažené rostlinné výtažky a oleje o pokožku intenzivně pečují, vyživují ji a dodávají jí vitalitu a zdravý vzhled. Olej z rakytníku řešetlákového pokožku vyživuje do hloubky, zvlhčuje ji a dodává potřebnou elasticitu. Výtažky z bobulovin ostružníku a brusinek také zlepšují prokrvení pokožky a zvyšují její pružnost.

regeneraci se postará extrakt z tužebníku, který obnovuje pleťové buňky, zatímco výtažky z plicníku lékařského pokožku zklidňují. Díky prohřívacímu efektu je zábal vhodný na celé tělo, obzvláště na partie trpící celulitidou či na bolavé klouby.

Použití: Aplikujte zábal na tělo na 15-20 minut. Poté vydatně opláchněte teplou vodou. Vyhněte se kontaktu se sliznicemi.

Tip: Pro výraznější zahřívací efekt odeberte kousek zábalu a pozvolna ho zahřejte ve vodní lázni a až poté aplikujte na pokožku. Zábal také můžete zakrýt potravinovou fólií, aby došlo k řádnému prohřátí pokožky.

Vážení obchodní partneři,

Náš svět, práce a stabilita se minulý čtvrtek úplně obrátily naruby. Všichni máme obavy a někdy i strach z toho, co bude dál, protože se jedná o situaci vyšší moci, kterou jsme nikdy předtím nezažili.

Rádi bychom Vás informovali o původu a výrobě produktů, které naše společnost Antim Plus distribuuje. Natura Siberica, Organic Shop, SkinSuperGood, Organic People atd jsou vyráběné společností Eurobio Lab OÜ, která je evropská společnost a působí v estonském Tallinnu již více než 8 let, má 330 zaměstnanců a dodává certifikovanou kosmetickou produkci do přibližně 70 zemí světa.

Veškerá práva na značky vyráběné v Eurobio Lab OÜ patří estonské společnosti Good Design OÜ se sídlem v estonském Tallinnu.

Eurobio Lab OÜ vyrábí evropské kosmetické značky, jako je Organic Shop a Organic People, s využitím nejnovějších znalostí evropských kosmetických technologií spolu s pečlivým a udržitelným přístupem k ekologické a certifikované výrobě.

Zdůrazňujeme, že veškeré naše zboží má estonské EAN kódy, které začínají na 474.

Všichni sledujeme situaci a modlíme se za ty, kteří nyní trpí. Upřímně doufáme, že brzy vyjde slunce a život se vrátí do normálu.

S přátelským pozdravem,

Antim Plus s.r.o.

Natura Siberica nabízí přírodní kosmetiku založenou na síle sibiřských bylin. Je členem společnosti Cosmos pro bio a přírodní kosmetiku a některé produkty nesou certifikaci ICEA.

Produktové řady: Natura Siberica Sauna & Spa

Typy pokožky: normální pokožka

Výrobce: Natura Siberica, Eurobio Lab OÜ, Leiva 3 , Tallinn, Estonsko

Podrobné složení produktu

Konzistence: velmi hutná krémová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu5

Jako v lázních s Natura Siberica

Mocná síla severských rostlin

Rakytník: Oranžový poklad

Recenze: Teplý rakytníkový zábal na tělo Natura Siberica

Tužebník jilmový

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Konzistence: velmi hutná krémová

Obal: plastový

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Produktová řada Natura Siberica Sauna & Spa

Nenašli jste to pravé? Co tohle?