Terranova Health Trávicí enzymy Komplex 50 ks

Digestive Enzyme Complex

Terranova Health Trávicí enzymy Komplex 50 ks

Digestive Enzyme Complex

Značka: Terranova Health
Balení:
486
Momentálně vyprodané na e-shopu
Praha, OC DBK > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Karlín > 1 ks

Doplněk stravy s komplexem trávicích enzymů a superpotravinami pro usnadnění zažívání. Lyofilizované suroviny. Vegan.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Trávicí emzymy Komplex Terranova Health (Digestive Enzyme Complex) je doplněk stravy se směsí enzymů a superpotravin, které usnadňují trávení na denní bázi.

Proteáza, amyláza, lipáza, peptáza a laktáza jsou enzymy, které usnadňují štěpení bílkovin, tuků i cukrů. Trávicí enzymy pomáhají při obtížném štěpení laktózy a zmírňují příznaky intolerance na laktózu, jako je nadýmání, průjem, nevolnost, dráždivý konečník či zácpa. Výrobek je určený pro všechny, kteří chtějí podpořit svou střevní mikroflóru, včetně sportovců a lidí s vyšším příjmem proteinů.

Složení je obohaceno o superpotraviny, které přirozeně podporují účinky hlavních látek a zvyšují jejich vstřebatelnost. Najdeme zde např. fenykl, ječmen, zázvor, artyčok, kardamom a hořec. Superpotraviny byly pro tento výrobek získány procesem lyofilizace, která zajišťuje nejvyšší obsah účinných látek. Kapsle je veganská. Může obsahovat lepek z ječmene.

BEZ PŠENICE - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ - BEZ SÓJI

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: ZELENÝ JEČMEN - ZÁZVOR

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 kapsle denně s menším jídlem, nebo 1 - 2 kapsle denně s větším jídlem.

Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojicí ženy.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Imunita, Trávení a zažívání

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?