Prohlédněte si vaše seznamy přání
Všechny prodejny máme otevřené. Na e-shopu můžete využít týdenní akce.

Song of India Tuhá vůně Buddhovo potěšení 6 g

Song of India Tuhá vůně Buddhovo potěšení 6 g

Značka: Song of India
Balení:
249
Momentálně vyprodané na e-shopu

Tuhá vůně se sladce kořeněnými tóny santalu neobsahuje žádné syntetické složky, krásně přilne k pokožce a provoní jí na dlouhou dobu.

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu(2)
Hodnocení
Položit dotaz
Popis produktu

Aktuálně: Podle platné legislativy není výrobek certifikován jako kosmetický produkt a musí proto být označen varováním, že není vhodný k použití na kůži.

Tuhá vůně Song of India Buddhovo potěšení vás zahalí do sladké kořeněné vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu. Kombinace přírodních vosků a rostlinných olejů zafixuje vůni éterických olejů na dlouhou dobu a současně vytvoří jedinečnou vůni, která potěší tělo i mysl.

Tuhá vůně Buddhovo potěšení je vyrobený z čistě přírodních látek a přináší jemně nasládlou kořeněnou vůni s podtóny santalového dřeva, která se rozvine v čistou uklidňující vůni připomínající dalekou Indii. Díky obsahu včelího vosku a rostlinných olejů vytváří dlouhotrvající vůni. Je vhodný jak pro ženy, tak pro muže.

Vůně: kořeněná, sladká

Výrobce: R. EXPO INDIA, F-30, Sector-11 , 201301, Noida, Indie , tel: 0091-120-4212115

Z blogu (2)

Jak menstruační cykly ovlivňují vnímání vůní

Je váš parfém toxický?

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Jeisa / 18. 6. 2016 11:05

Tento parfém se zdá kvalitní. Vůně je hodně silná, spíš jakoby pánská. Ale pro ženy, co mají rády silné vůně, proč ne. Já na tento typ vůní nejsem, proto jsem parfém přenechala bratrovi, kterému voní. Jinak pěkné dřevěné balení, které může sloužit taky jako dekorace. :-)

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: