Ben & Anna Tuhý deodorant Pink Grapefruit

Ben & Anna Tuhý deodorant Pink Grapefruit

Tuhý deodorant se sodou, kukuřičným škrobem či kokosovým olejem nezanechává skvrny na oblečení a ochrání podpaží před nepříjemným zápachem potu i nadměrnou vlhkostí.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tuhý deodorant Ben & Anna Pink Grapefruit má nezaměnitelnou vůní zralého růžového grepu. Neobsahuje hliník ani další škodlivé látky a během dne vaše podpaží ochrání před nežádoucím zápachem. Díky bambuckému máslu má příjemnou konzistenci a dobře se nanáší.

Tuhý deodorant má praktické hygienické balení, nelepivé složení a nezanechává skvrny na oblečení. Snadno se nanáší a zanechá pokožku jemnou a vláčnou po celý den. Osvědčené spojení jedlé sody, kokosového oleje a rozmarýnové silice je obohaceno o prášek z kořene maranty třtinové a kukuřičný škrob. Deodorant pomáhá absorbovat nadbytečnou vlhkost v podpaží, brání rozkladu bakterií a neutralizuje zápach potu.

Použití: Deodorant naneste přímo z balení na suchou čistou pokožku podpaží.

Vůně: citrusová

Výrobce: JM Nature GmbH, Adalbert-Stifter-Str. 15, 34246 Vellmar Německo, tel: +49(0)561-87088592, https://www.ben-anna.com/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

/ Marcela 28. 5. 2019 13:11

Deodorant je opravdu účinný, jen když je chladno a kůže není tak teplá, tak se drolí. Ale jde to vyřešit rozetřením prsty. Jinak doporučuji.

/ Jana 28. 6. 2019 17:25

Deodorant funguje. Navíc moc krásně voní. Určitě koupím zase.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?