Organic India Tulsi, kapsle 60 ks

Organic India Tulsi, kapsle 60 ks

Tulsi neboli bazalka posvátná usnadňuje vykašlávání, posiluje vitalitu i odolnost organismu. Bazalka pravá pak pozitivně ovlivňuje například činnost nervů nebo mozku.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Kapsle Organic India Tulsi obsahují bazalku posvátnou (právě té se přezdívá tulsi), která je obohacená ještě o bazalku pravou. Kapsle mají obal z rostlinných zdrojů, a tudíž jsou vhodné i pro vegetariány a vegany.

Tulsi má výborné účinky na celé dýchací ústrojí, usnadňuje vykašlávání, a kromě toho působí jako antioxidant. Bazalka posvátná také pozitivně ovlivňuje činnost srdce, posiluje celkovou vitalitu organismu a zlepšuje jeho odolnost vůči zátěžovým situacím. Účinky čaje doplňuje bazalka pravá, která příznivě působí na trávení, podporuje vylučování vody z těla a podílí se také na zlepšování činnosti nervů a mozku a pomáhá zlepšovat psychickou odolnost.

Dávkování: Užívejte 1-2 kapsle 1-2x denně společně s jídlem. Vydatně zapijte vodou.

Upozornění: Doplněk stravy není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Dýchání, Vše pro zdraví

Užití: vnitřní

Výrobce: ORGANIC INDIA Pvt. Ltd., Plot No. 266, Faizabad Road Kamta, Post Chinhat, Lucknow Indie, www.organicindia.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?