puroBIO cosmetics Tužka na oči a obočí 07 Brown Dove-Gray 1,3 g

puroBIO cosmetics Tužka na oči a obočí 07 Brown Dove-Gray 1,3 g

Tužka na obočí vám pomůže zkrotit obočí během minutky. Zároveň ji můžete využít i pro tvorbu očních linek. 

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Tužka na oči a obočí Brown Dove-Gray od puroBIO je skvělým společníkem pro vytvoření pěstěného vzhledu obočí během několika desítek vteřín. Odstín 07 je vhodný pro ženy a dívky se světlými vlasy. Tužka navíc obsahuje praktický kartáček, díky kterému obočí snadno pročešete a zkrotíte do požadovaného tvaru. 

Tužka na očí a obočí ve světle hnědém odstínu se hodí pro každodenní líčení. Pomůže vám udržet pěstěný vzhled obočí po celý den a působí velice přirozeně. Zároveň se skvěle skvěle hodí i pro vytvoření jemných očních linek. Díky rostlinným olejům se krásně roztírá a nedělá šmouhy.

Použití: Kartáčkem učešte obočí a upravte jeho tvar. Poté jej zvýrazněte tužkou. Pro vytvoření očních linek veďte tužku přes celé horní víčko co nejblíže k řasám, dosáhnete tak efektu plných a hustých řas. Pokud linku rozetřete štětcem na rozmazávání kontur, docílíte jemnějšího vzhledu.

Ostatní kategorie: Oční linky

Barva: hnědá

Výrobce: PuroBIO Cosmetics, Via le Lamie, 42/a, 70015 Noci – Ba Itálie, tel: +39 080 497 81 43, http://purobiocosmetics.it/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Na obočí fajn / Sandra 27. 7. 2016 19:31

Na obočí je super, krásně podtrhne, to co má. Jako oční linky už to taková sláva není. Kvůli voskům bohužel při sebemenším zapocení pouští, takže pak mám všechno pod dolními řasy rozmazané, v podstatě se člověk nemusí ani zapotit a v polovině dne už je to v háji. Takže na obočí doporučuji, na oči nikoliv.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?