Prohlédněte si vaše seznamy přání

Chimpanzee Tyčinka Energy Chocolate - Espresso 55 g

Chimpanzee Tyčinka Energy Chocolate - Espresso 55 g

Tyčinka s ovesnými vločkami, rýžovými lupínky a ořechy neobsahuje žádné zbytečně přidané látky, je bohatým zdrojem bílkovin a minerálů a dodává tělu energii.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Energy tyčinka Chimpanzee Chocolate - Espresso v sobě spojuje příjemně sladkou chuť čokolády a lahodné, lehce hořké kávy. Kromě toho, že potěší vaše chuťové buňky, také dodá vašemu tělu dávku energie a výživných látek. Je vhodná na mlsání během dne nebo třeba k doplnění energie po náročném cvičení.

Energy tyčinky Chimpanzee neobshují žádné ztužené tuky, umělá sladidla nebo geneticky modifikované ingredience. Naopak jsou bohaté na sójové boby, ovesné vločky a rýžové lupínky, které tělu dodávají energii a díky obsahu bílkovin pomáhají u sportovců podpořit nárust svalové hnmoty i regeneraci po cvičení.

Tyčinky jsou přirozeně bezlepkové, a jsou tak vhodné i pro celiaky. Tyčinka s vlašskými oříšky a melasou je bohatá na nenasycené mastné kyseliny a je výborným zdrojem minerálních látek. Díky přidanému psyllium je navíc lehce stravitelná a podporuje optimální fuknci střev.

Výrobce: Monkey Brothers s.r.o., Koliště 639/21 , 602 00, Brno-Zábrdovice, Česká republika , tel: +420 602 778 594

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?