Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Tyčinka na rty Everon 4,8 g

Weleda Tyčinka na rty Everon 4,8 g

Tyčinka na rty jemnou pokožku zjemňuje a pěstí za pomoci růžového vosku, aniž by zanechávala nepříjemný mastný film. Intenzivně regeneruje a chrání před popraskáním i v mrazech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ačkoliv si to někdy neuvědomujeme, i naše rty velmi citlivě reagují na stále se měnící vlivy životního prostředí, jakými jsou například vítr, chlad či sluneční záření. Tyčinka na rty EVERON Weleda jemnou pokožku rtů zjemňuje a pěstí, aniž by na ní zanechávala nepříjemný mastný film, neboť neobsahuje žádné látky na bázi minerálních olejů.

EVERON chrání rty spolehlivě díky obsahu karité másla, candelilla a růžového vosku a také přirozeného SPF 4. Zabraňuje pálení a popraskání rtů. Rty jsou po použití měkké a hebké.

Přírodní silice z růže a vanilky dodávají tyčince na rty příjemnou vůni. Přírodní pečující složky zanechají rty hebké, měkké a s lehkým přirozeným leskem.

Pro nejcitlivější pokožku

Věděli jste, že pokožka rtů je jednou z nejtenčích v lidském těle? I kvůli tomu je mnohem více náchylná na působení vnějších vlivů, snadno u ní dochází k podráždění či vysušení. Tyčinka na rty Everon od Weledy ale vaše rty ochrání a dodá jim bohatou výživu. Díky obsaženým přírodním výtažkům o pokožku rtů šetrně pečuje a zanechává je hedvábně jemné.

Ochranný balzám

Tyčinka na rty Everon je velmi praktická, snadno se schová do jakékoliv kabelky či kapsy. Je vhodná pro celou rodinu a neobsahuje umělou parfemaci. Díky tomu se hodí i na velmi citlivou pokožku, kterou nedráždí ani nezatěžuje. Aplikace je více než snadná a také hygienická, nemusíte totiž sahat do balení prsty. I ve vyšších teplotách si zachovává svou konzistenci.

Přírodní vosky

Základem této hydratační tyčinky na rty je jojobový olej, který je pro pokožku vůbec nejpřirozenější a vyživuje ji bez zatížení. Jojobový olej obsahuje množství nenasycených mastných kyselin, jež pokožku zvláčňují a zanechávají ji pružnou. Bambucké máslo pak rovněž vyhlazuje pokožku rtů a podporuje její přirozenou regeneraci.

Hedvábně jemné rty

Tyčinka na rty Everon zároveň obsahuje také přírodní vosky, jež dokážou na rtech vytvořit ochrannou lipidovou vrstvu. Díky tomu jsou rty chráněné i ve velmi náročných podmínkách a odolávají vlivům počasí. Výtažek z růže damašské má regenerační účinky a extrakt z vanilky dodává balzámu na rty jemnou vůni. Vaše rty tak budou dokonale chráněné a opečovávané, navíc s přirozeným SPF 4.

Použití: Balzám na rty aplikujte podle potřeby kdykoliv během dne.

Tyčinka na rty Everon je součástí balení:

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?