Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Jason Ústní voda Powersmile 473 ml

Jason Ústní voda Powersmile 473 ml

Ústní voda s bělícími účinky Powersmile podpoří přirozeně bílou barvu zubů a zároveň pečuje o jejich zdraví. Brání množení bakterií, působí proti vzniku zubního kamene a zaručí dlouhotrvající svěží dech.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Jason Ústní voda Powersmile pečuje o zuby a celou ústní dutinu díky kvalitnímu přírodnímu složení bez alkoholu, parabenů či umělých barviv. Koncentrované složení s těmi nejlepšími pečujícími ingrediencemi účinně napomáhá chránit před vznikem zubního kazu, minimalizuje množení škodlivých bakterií a posiluje zubní sklovinu. Silně dezinfekční a antiseptické složky, jako je echinacea či výtažek z vilínu virginského dokonale chrání zuby před proniknutím mikroorganismů.

Osvěžující peprmintová příchuť vám dodá dlouhotrvající pocit svěžího dechu. Peprmintový olej zároveň zvyšuje lokální prokrvení, a tudíž i podporuje zdravou mikrocirkulaci v dásních a sliznicích. Bio výtažek z Aloe vera působí chladivými a zklidňujícími účinky, čímž zmírňuje zánětlivá onemocnění a jejich příznaky, jako jsou otoky dásní, zarudnutí či zvýšená krvácivost.

Přírodní výtažky zároveň působí jako přirozené bělidlo a navracejí vašim zubům zářivý odstín. Zmírňují zabarvení od čaje či kávy a díky ovocným enzymům z papáji rozkládají zubní plak a nežádoucí pigmentaci. V kombinaci s vaší oblíbenou přírodní zubní pastou vám tato ústní voda poskytne perfektní péči o zuby, které budou nejen zdravé, ale zároveň i oslnivě bílé.

Použití: Jelikož se jedná o koncentrát, nařeďte výrobek před použitím v poměru 1:1. Po každém čistění zubů nechte působit 20-30 sekund a vyplivněte. Používejte minimálně dvakrát denně.

Výrobce: Jason Natural Products Consumer Relations, 4600 Sleepytime Dr. , CO 80301 , Boulder, Spojené Státy Americké

Nenašli jste to pravé? Co tohle?