Argital Ústní voda se zeleným jílem 100 ml

Argital Ústní voda se zeleným jílem 100 ml

  • Bez DPH 372 Kč

Ústní voda se zeleným jílem pečuje o zdraví ústní dutiny a účinně pomáhá předcházet zánětům. Výtažky z ananasu, koloidního stříbra a bylinek osvěžují dech a chrání před vznikem zubního kazu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Ústní voda Argital se zeleným jílem pečuje o zdraví ústní dutiny a účinně pomáhá předcházet zánětům v ústech. Díky obsahu antibakteriálního stříbra, výtažků z ananasu a zelenému jílu posiluje zubní sklovinu i dásně a chrání chrup před obnažováním krčků. Jíl navíc urychluje regeneraci drobných poranění v ústech, hojí afty i ranky po lékařských zákrocích.

Ústní voda působí preventivně proti vzniku zubního kazu a současně osvěžuje dech na dlouhou dobu. Složení vody je plné léčivých bylinek jako je šalvěj, máta, myrha a měsíček, které ústa chrání, hojí drobné ranky a dodávají příjemnou chuť a svěží dech. Bylinky navíc mají zklidňující účinky, posilují dásně a chrání je.

Voda vás spolehlivě ochrání před vznikem zubního kazu i usazováním plaku. Postará se o to kombinace zeleného jílu a koloidního stříbra, které ústa vydezinfikují a odstraní zbytky nečistot, se kterými si neporadil kartáček. Ústní voda Argital má vynikající posilující účinky na chrup i dásně a je díky tomu vhodná i pro zuby citlivé na chlad a teplo.

Komplexní péče

Ústní voda se zeleným jílem Argital poskytne komplexní péči vašim zubům a celé ústní dutině díky přírodním složkám ve vysoké kvalitě. Tato ústní voda výborně doplní vaši každodenní péči o dutinu ústní a efektivně brání proti množení nežádoucích bakterií. Díky tomu je tak skvělou prevencí zubního kazu, ale chrání rovněž proti zánětům dásní a osvěží váš dech na celý den.

Nejen proti zubnímu kazu

Ústní voda obsahuje antibakteriální stříbro, které přirozenou formou působí proti množení škodlivých bakterií způsobujících zubní kaz. Spolu se zeleným jíle zároveň působí celkově protizánětlivě, a tak chrání proti zánětům v dutině ústní a pomáhá léčit záněty již vzniklé. Zelený jíl zároveň chrup a dásně posiluje, brání obnažování zubních krčků a chrání proti paradentóze.

Přírodní složení

Zelený jíl dokáže podporovat lokální prokrvení, čímž urychluje hojení drobných poranění či například aftů. Zároveň ústní dutinu jemně dezinfikuje. Bylinné výtažky ze šalvěje, máty a myrhy ústa chrání před vznikem zánětu a zároveň osvěžují váš dech jemnou bylinnou vůní, výtažek z měsíčku má pak zklidňující účinky. V této ústní vodě nenajdete žádné zbytečné chemické složky, pouze kvalitní přírodní ingredience, které udrží vaše zuby i celou ústní dutinu zdravé. 

Použití: Ústní vodou si kloktejte ráno i večer jako doplňkovou péči o ústní dutinu. Ústní vodu před použitím podle potřeby nařeďte, na 5 mililitrů koncentrátu přidejte 10-20 mililitrů čisté vody.

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?