Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Argital Ústní voda se zeleným jílem 100 ml

Argital Ústní voda se zeleným jílem 100 ml

Ústní voda se zeleným jílem pečuje o zdraví ústní dutiny a účinně pomáhá předcházet zánětům. Výtažky z ananasu, koloidního stříbra a bylinek osvěžují dech a chrání před vznikem zubního kazu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ústní voda Argital se zeleným jílem pečuje o zdraví ústní dutiny a účinně pomáhá předcházet zánětům v ústech. Díky obsahu antibakteriálního stříbra, výtažků z ananasu a zelenému jílu posiluje zubní sklovinu i dásně a chrání chrup před obnažováním krčků. Jíl navíc urychluje regeneraci drobných poranění v ústech, hojí afty i ranky po lékařských zákrocích.

Ústní voda působí preventivně proti vzniku zubního kazu a současně osvěžuje dech na dlouhou dobu. Složení vody je plné léčivých bylinek jako je šalvěj, máta, myrha a měsíček, které ústa chrání, hojí drobné ranky a dodávají příjemnou chuť a svěží dech. Bylinky navíc mají zklidňující účinky, posilují dásně a chrání je.

Italská značka Argital je dominantním výrobcem přírodní kosmetiky na bázi zeleného jílu. Produkty mají řadu certifikátů, jako BDIH, ICEA, Demeter LAV, které jsou zárukou vysoké kvality a maximálních účinků přírodních surovin.

Použití: Ústní vodou si kloktejte ráno i večer jako doplňkovou péči o ústní dutinu. Ústní vodu před použitím podle potřeby nařeďte, na 5 ml koncentrátu přidejte 10-20 ml čisté vody.

Upozornění: Ústní voda Argital má před svým zředěním vodou hnědožlutou barvu, po zředění je barva mléčně kalná. Je to dáno přítomností esenciálních olejů. Ústní voda je určena k naředění čistou vodou. Nepolykejte ji.

Ostatní kategorie: Zuby a dásně

Výrobce: ARGITAL, Via Della Tecnologia, 9 , 97015, Modica, Itálie

Nenašli jste to pravé? Co tohle?