Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Weleda Ústní voda 50 ml

Weleda Ústní voda 50 ml

Ratanhová ústní voda osvěžuje ústní dutinu díky obsaženým rostlinným výtažkům a přírodním esenciálním olejům. Výtažky navíc podporují přirozené ochranné funkce sliznice, podporují regeneraci dásní.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Ratanhová ústní voda Weleda osvěžuje ústní dutinu díky obsaženým rostlinným výtažkům a přírodním esenciálním olejům. Výtažky navíc podporují přirozené ochranné funkce sliznice, regeneraci dásní a navíc chrání chrup před zubním kazem.

Ústní voda má výborné účinky díky výtažkům z kořene ratanha. Ten má výrazné dezinfekční a adstringentní účinky. Brání taky vzniku paradentózy, mírní záněty a bojuje proti výskytu aftů a drobných poranění v ústech. Také výtažky z myrhy působí antibakteriálně a účinek ratanhy ještě umocňují.

Díky Ratanhové ústní vodě budou dásně zdravější, pevnější a odolnější proti krvácení. Obsažené rostlinné výtažky pečují o ústní dutinu, zmírňují záněty a zanechávají ji zdravou.

Okamžité osvěžení

Ústní voda je v dnešní době nutností při pravidelné hygieně dutiny ústní. Pokud se ale nechcete vystavovat riziku, že se vám do trávicího traktu dostanou potenciálně dráždivé syntetické složky, volte ústní vodu Weleda, jejíž složení je zcela přírodní. Rostlinné výtažky efektivně pečují o zdraví celé dutiny ústní a pomáhají dokončit hygienu po použití kartáčku a pasty na zuby.

Dokonalá čistota

Ústní voda Weleda působí přirozeně antibakteriálně, proto pomáhá dezinfikovat celou ústní dutinu i tam, kde kartáček nedosáhne. Dobře proniká do mezizubních prostor a čistí i jazyk a patro, díky tomu efektivně brání množení bakterií způsobujících zubní kaz. Zároveň zuby posiluje, chrání proti podráždění dásní a osvěžuje dech.

Svěží dech

Základní účinnou látkou je výtažek z kořene ratanha, jež je přirozeně antiseptický a má dezinfekční účinky. Ratanha pomáhá nejen chránit proti zubnímu kazu, ale má i adstringentní vlastnosti, proto působí podpůrně při drobných poraněních či podráždění dutiny ústní. Chrání proti paradentóze a poškození dásní. Příjemná jemně bylinná vůně pak provoní váš dech na celý den. 

Použití: Do sklenice s čistou vodou kápneme pár kapek Ratanhové ústní vody, aby vznikl narůžovělý roztok. Tekutinou si vypláchneme ústa a vyplivneme.

Tip: Při drobných zánětech či aftech v dutině ústní kápněte trochu ústní vody na vatovou štětičku a přiložte na postižené místo. Díky antibakteriálním a adstringentním účinkům ústní vody se poranění rychleji zahojí.

Upozornění: Kvůli obsahu výtažku z kořene ratanhy má ústní voda výraznou červenou barvu, která nejde odstranit z tkanin ani plastu.

Výrobce: Weleda AG, Stollenrain 11 , CH-4144, Arlesheim, Švýcarsko

Nenašli jste to pravé? Co tohle?