Energy Vironal 30 ml

Energy Vironal 30 ml

Bioinformační kapky Vironal obsahují bylinné extrakty, které působí příznivě na dýchací soustavu, trávicí ústrojí či játra. Kapky obsahují vyvážené složení bylinek, k nimž patří lípa či lékořice.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Energy Vironal je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. 

Na činnost jater působí příznivě zejména obsažený sadec konopáč a také lípa, která kromě toho napomáhá normální funkci ledvin, poskytuje buňkám ochranu před oxidačním stresem a působí příznivě na imunitu, podporuje relaxaci a klidný spánek. Benedikt lékařský pak v kombinaci a mateřídouškou úzkolistou a lékořicí pozitivně ovlivňuje činnost trávení a také dýchacího ústrojí. Zejména na horní cesty dýchací pak příznivě působí přidaná divizna, která současně pozitivně působí na stav sliznic. Na trávení má příznivý vliv i přidaný chinovník, jež podporuje chuť k jídlu. 

Použití: Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně, děti od 3 let 2 kapky denně.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Dýchání

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Nenašli jste to pravé? Co tohle?