Energy Vironal 30 ml

Energy Vironal 30 ml

  • Bez DPH 401 Kč

Bioinformační kapky Vironal působí příznivě na zdravotní stav plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny a jater. Díky vyváženému složení z bylinných výtažků napomáhá regeneraci a revitalizaci organismu.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Energy Vironal je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva, sleziny, boční větev dráhy jater, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné či porušené funkci. Je dobrým podpůrným prostředkem při celé řadě onemocnění a obtíží.

Díky harmonicky vyváženému složení z rostlinných a bylinných výtažků napomáhá při potížích spojených s oblastí dýchacího traktu, jako je kašel, bolesti v krku či chronická dušnost provázející například astma, chronickou obstrukční plicní chorobu a další. Má pozitivní vliv na zmírnění dráždivého kašle a uvolnění dýchacích cest nejen u infekčních onemocnění, obzvláště však v období chřipek a nachlazení.

Vironal působí také na trávicí systém a jeho jednotlivé komponenty, lze jej využít jako výborný doplněk stravy při prevenci a minimalizaci projevů dlouhodobých zánětlivých onemocnění, vředové chorobě žaludku a dvanáctníku a dalších obtížích týkajících se trávení. Celkově napomáhá posílit přirozenou obranyschopnost organismu, podpořit funkci lymfatického systému a obnovit plné psychické a fyzické zdraví.

Komplexní regenerace

Vironal je bioinformační přípravek s komplexním vlivem na zdraví celého organismu. Využívá sílu cenných bylinných výtažků v účinných kombinacích, které se navzájem harmonicky doplňují. Vironal obsahuje jen ty nejkvalitnější rostlinné a bylinné extrakty, které pečují o vaše zdraví a mají vlivy na psychické i fyzické aspekty vašeho organismu.

Při dýchacích obtížích

Vironal má vliv na průchodnost dýchacího traktu. Díky tomu je skvělým pomocníkem v oddobí zvýšeného výskytu respiračních a infekčních onemocnění, jako je chřipka či rýma. Vironal ulevuje od rozmanitých příznaků těchto nemocí,  zmírňuje dráždivý kašel, podporuje vykašlávání a minimalizuje bolesti v krku. Zároveň účinně uvolňuje dýchací cesty.

Dle nejmodernějších poznatků

Bioinformační přípravky jsou revolučními produkty, které pečují o váš organismus pomocí pouze přírodních výtažků. Jsou dobrým doplňkem klasické léčby a dokážou celkově posílit tělo. Vycházejí z poznatků krystalterapie, biorezonance a fytoterapie a přinášejí koncentrované složení s vlivem na mnoho orgánových systémů i různých onemocnění.

Zdravé trávení

Vironal ovlivňuje také funkci trávicího systému. Ulevuje od celého spektra obtíží, jako jsou bolesti břicha, pálení žáhy, žaludeční nevolnosti či průjmy a zácpy. Podporuje správnou funkci trávicího traktu a lze jej využít také při příznacích vředového onemocnění. Usnadňuje proces trávení a působí proti zánětlivým onemocněním trávicího systému.

Použití: Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně, děti od 3 let 2 kapky denně.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Eupatorium Cannabinum Extract, Armoracia Rusticana Extract, Cnicuc Benedictus Extract, Thymus Serpyllum Extract, Sanguisorba Officinalis Extract, Betonice Officinalis Extract, Cinchona Officinalis Extract, Nasturtium Officinale Leaf Extract, Tilia Cordata Extract, Tropaoleum Majus Extract, Verbascum Thapsiforme Extract, Citrus Paradisi Seed Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract , Inula Helenum Extract, Aframomum Melegueta Extract, Sorbitol, Cellulose, Aqua, Xanthan Gum, Potassium Sorbate

Možné alergeny: Citrus Paradisi Seed Extract

Konzistence: tekutá

Obal: plastový

Přebal: papírový

Produktové řady: Energy Pentagram

Složení: vhodné pro vegany

Specifická označení: bioinformační produkty

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39, 171 00 Praha 7 Česká republika, www.energy-produkty.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

opary / Jana Michalíčková 17. 7. 2014 12:29

Dobrý den,chci se zeptat u dospělé dcery byl před několika lety zjištěn EB virus,zhruba od té doby neustále se opakující opary v obličeji na které musí užívat dlouhodobě herpesin tablety.Při větší únavě stále se opakující bolesti v krku,které po odpočinku po pár dnech odezní. Byl by pro ní vironal vhodný? Děkuji Jana Michalíčková

Re: opary / Robin 31. 1. 2015 19:49

To co popisujete může naznačovat reflux jícnu - opary, bolest v krku ( často se zaměňuje s pálením žáhy ). Přečtěte si o této chorobě a případném užívání léků typu omeprazol po doporučení lékařem.

Plísně / Soňa H. 2. 12. 2015 14:16

Dobrý den, bude mít přípravek pozitivní vliv i na přemnožení candidy v organismu? Hledám přírodní cestu, jak se problémů zbavit. Děkuji za odpověď.

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Související dotazy z poradny

Nenašli jste to pravé? Co tohle?

Gynex 30 ml

Bioinformační kapky Gynex jsou skvělým pomocníkem pro správnou činnost zažívacího traktu i vylučovacího systému, podporují zdraví reprodukčního systému. Významné jsou účinky na menstruační cyklus.