Prohlédněte si vaše seznamy přání
MAXI BIOOO VÝPRODEJ

Energy Vironal 30 ml

Energy Vironal 30 ml

Bioinformační kapky Vironal obsahují bylinné extrakty, které působí příznivě na dýchací soustavu, trávicí ústrojí či játra. Kapky obsahují vyvážené složení bylinek, k nimž patří lípa či lékořice.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Bioinformační širokospektrální regenerační přípravek Energy Vironal je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. 

Na činnost jater působí příznivě zejména obsažený sadec konopáč a také lípa, která kromě toho napomáhá normální funkci ledvin, poskytuje buňkám ochranu před oxidačním stresem a působí příznivě na imunitu, podporuje relaxaci a klidný spánek. Benedikt lékařský pak v kombinaci a mateřídouškou úzkolistou a lékořicí pozitivně ovlivňuje činnost trávení a také dýchacího ústrojí. Zejména na horní cesty dýchací pak příznivě působí přidaná divizna, která současně pozitivně působí na stav sliznic. Na trávení má příznivý vliv i přidaný chinovník, jež podporuje chuť k jídlu. 

Použití: Po třech týdnech užívání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně, děti od 3 let 2 kapky denně.

Upozornění: Doplněk stravy nenahrazuje pestrou stravu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Ostatní kategorie: Dýchání

Užití: vnitřní

Výrobce: ENERGY GROUP, a.s., Trojská 201/39 , 171 00, Praha 7, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?