Terranova Health Vitamin K2 100 ug Komplex 50 ks

Vitamin K2 100ug Complex

Terranova Health Vitamin K2 100 ug Komplex 50 ks

Vitamin K2 100ug Complex

759
739
Skladem > 5 ks
Možnosti dodání: již zítra u vás
Praha, Palác Lucerna > 5 ks / Praha, OC DBK > 4 ks / Brno, Šilingrovo náměstí > 3 ks / Praha, Bílá Labuť > 3 ks / Praha, Karlín > 2 ks

Veganské kapsle s obsahem superpotravin obsahují vitamin K2, který přispívá k dobré srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí. 

Zobrazit podrobné složení  >
Popis produktu
Z blogu2
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Vitamin K2 100 ug Komplex Terranova Health (Vitamin K2 100 ug Complex) přispívá k dobré srážlivosti krve a k udržení normálního stavu kostí. Součástí kapslí jsou listy koriandru, který působí příznivě na trávení. Do kapslí jsou přidávány také rostlinné triglyceridy.

Vitamin K2 obsahuje několika výtažků z bylin. Kapsle neobsahují želatinu ani jiné složky živočišného původu, což z nich dělá doplněk stravy vhodný nejen pro vegetariány, ale i vegany.Bylinné výtažky obsažené v kapslích jsou sušeny mrazem, a díky tomu si uchovávají vysoký podíl prospěšných látek. Vitamín K2 podporuje vstřebávání vápníku a je vhodný jako výživový doplněk pro kosti a klouby. Podporuje krvetvorbu a snižuje srážení krve.

Vitamín K2 je derivován z cizrny pod značkou MenaQ7. MenaQ7 je registrovanou značkou of NattoPharma, Norsko.

BEZ PŠENICE - BEZ LEPKU - BEZ LAKTÓZY - BEZ ŽELATINY - BEZ ŽIVOČIŠNÝCH SLOŽEK - BEZ PŘIDANÉHO CUKRU - BEZ BARVIV - NEOCHUCENÉ - BEZ KONZERVANTŮ

Doplňky stravy Terranova Health jsou obohaceny o svůj vlastní synergický komplex rostlinných látek a potravin zvaný Magnifood. Složky Magnifood jsou rostlinné látky/potraviny, které přirozeně ve větší míře obsahují daný minerál/vitamín, který daným doplňkem stravy suplementujeme. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost živin lidským organismem.

Doplněk stravy obsahuje tyto superpotraviny: ŠPENÁT - KORIANDR

Většina rostlin používaných v Magnifood komplexu je navíc zpracována lyofilizací, která má jedinečnou schopnost uchovávat aktivní rostlinné enzymy a nejvyšší možné množství vitamínů a minerálů.

HLAVNÍ VÝHODY MAGNIFOOD KOMPLEX

  • má vysoký obsah přirozených vitamínů, minerálů a dalších živin
  • poskytuje synergické enzymy, které usnadňují trávicí procesy
  • poskytuje širokou škálu fytonutrientů, které napomáhají vstřebávání živin
  • pomáhá předcházet poškození buněk volnými radikály
  • chrání buňky před oxidačním stresem

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě.

Dávkování: 1 kapsle denně s jídlem.

Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, pokud lékař nedoporučí jinak. dětí. Pokud užíváte antikoagulační léky (na ředění krve), jako např. warfarin, nebo jiné předepsané léky, poraďte se před použitím tohoto přípravku s lékařem.

Britská značka Terranova Health vyrábí doplňky stravy bez obsahu želatiny, laktózy, cukru či syntetických látek jako jsou barviva a konzervanty. Většina složek je získávána pomocí lyofilizace. Jejich motto zní je „Nechte v sobě zářit přírodu".

Ostatní kategorie: Klouby a svaly, Imunita

Výrobce: BIO-NATURE , Trafalgar Park, Admiral Way , BD21 3LN, Keighley, West Yorkshire, Velká Británie

Nepřekračujte doporučené denní dávkování, Ukládejte mimo dosah dětí, Doplněk stravy neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Dle současné legislativy EU je možné u doplňků stravy a potravin uvádět pouze schválená zdravotní tvrzení. Není možné uvádět podrobnější informace, které by mohly vzbudit dojem jiného prospěšného účinku - i přes to, že se právě pro tyto vlastnosti používají historicky.

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Z blogu2

Brainfood - výživa pro mozek

Proč potřebujeme vitamíny a jak se v nich vyznat

Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Podrobné složení produktu

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?