SANTE Vlasová kúra pěnová, Balm Care 150 ml

SANTE Vlasová kúra pěnová, Balm Care 150 ml

Regenerační pěnová kúra se složením obohaceným o hydrolyzované pšeničné proteiny pečuje o namáhané, poškozené a barvené vlasy bez pocitu zatížení. Extrakt z moringy dodává vlasům lesk a vitalitu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Pěnová kúra Balm Care SANTE je bezoplachovou péčí o vlasy, které jsou nepříznivě ovlivněné vlivy vnějšího prostředí. Dodává výživu poškozeným a namáhaným vlasům, ale je vhodný i pro vlasy barvené či po trvalé ondulaci. Přírodní složení s rostlinnými výtažky pečuje o vlasy do hloubky a poskytuje jim regenerační účinky.   

Kúra obsahuje hydrolyzované pšeničné proteiny, které díky vysokému množství prospěšných vitaminů a minerálů napomáhají podporovat revitalizaci a opravu struktury vlasového vlákna. Přírodní složení je také obohaceno o výtažek ze vzácné rostliny moringa, jež má vysoký obsah antioxidantů, které pomáhají chránit před volnými radikály.

Díky komfortní textuře lehké pěny kúra vlasy nezatěžuje a poskytuje jim posílení a ochranu bez ztráty objemu. Jemná pěnová konzistence zaručuje rovnoměrné nanesení a snadné použití bez nutnosti oplachování. 

Použití: Vmasírujte po umytí do vlhkých vlasů.

Typy vlasů: barvené vlasy, poškozené vlasy, suché vlasy

Výrobce: SANTÉ Naturkosmetik GmbH, Zur Kräuterwiese, 31020 Salzhemmendorf Německo, www.sante-kosmetika.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?