London Tea Výprodej Čaj mentol, máta a jahoda

London Tea Výprodej Čaj mentol, máta a jahoda

  • Značka: London Tea
  • Balení: 20 ks, 30 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Přestává se dodavatelem dovážet do ČR. Nakupte posledních pár kousků. BIO porcovaný čaj s mentolem, mátou a jahodou vytvořený pro udržení skvělého zdraví. Už jste někdy ochutnali mátu s jahodou? Nejspíš ještě ne a přiznáváme, že se jedná o vcelku vzácné spojení, které je ale nakonec velmi lahodné. O mátě se ví, že je výborným prostředkem pro dobré zažívání. Zjevně nejlépe působí, pokud se užívá po

Přestává se dodavatelem dovážet do ČR. Nakupte posledních pár kousků.

BIO porcovaný čaj s mentolem, mátou a jahodou vytvořený pro udržení skvělého zdraví. Už jste někdy ochutnali mátu s jahodou? Nejspíš ještě ne a přiznáváme, že se jedná o vcelku vzácné spojení, které je ale nakonec velmi lahodné. O mátě se ví, že je výborným prostředkem pro dobré zažívání. Zjevně nejlépe působí, pokud se užívá po každém jídle a hlavně pomáhá s nadmutím břicha. Také však pomáhá ulevit od mnoha jiných problémů se zažíváním. Takže, pokud Váš žaludek potřebuje nějaké zklidňující prostředky, pak doporučujeme tuto směs London Tea. Neobsahuje kofein.

certifikáty: ORGANIC SOIL ASSOCIATION, CZ-BIO-KEZ-01
vhodné pro: vnitřní užívání
konzistence: suchá
barva: hnědá
balení: 20 nálevových sáčků v papírovém přebalu

použití: Jeden nálevový sáček Vám vystačí na hrneček čaje. Zalijte horkou vodou, nechte vyluhovat 1-3 minuty. Udělejte si pohodlí a relaxujte u šálku výtečného čaje.
složení: BIO máta peprná, BIO máta kadeřavá, BIO ibišek, BIO kousky jahod, přírodní jahodové aroma, přírodní aroma lesních plodů
všechny složky pochází z ekologického změdělství, Organic Certification UK5

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Společnost London Tea vyrábí BIO čaje etickým způsobem. Snaží se navozovat klid a pohodu nejen svými čaji, ale již v procesu výroby. Zaměstnanci tak nepracují o víkendech či po nocích, takže ani jejich rodiny nemusí být stresované dnešní uspěchanou dobou. Samozřejmostí je, že neobsahují žádné umělé složky a při výrobě není vyprodukován žádný oxid uhličitý. Jedná se tak o čaje, kterými se šíří ideální podmínky pro klid a relaxaci.

kontakt na výrobce:
The London Tea Company
Saunders House
52-53 The Mall
London,
W5 3TA
www.londontea.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: