Cosm´etika Bezbarvá výživa pro vlasy 100 g

Cassia

Cosm´etika Bezbarvá výživa pro vlasy 100 g

Cassia

  • Bez DPH 131 Kč

Přírodní bezbarvá henna cassia pečuje o namáhané vlasy, posiluje je a dodává jim oslnivý lesk. Zaceluje strukturu roztřepených vlasů a chrání je. Působí proti lupům i nadměrnému maštění vlasů.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Výživa pro vlasy bezbarvá Cosm´etika je vlastně henna cassia, která vlasy nijak nebarví, pouze je ošetřuje. Posiluje slabé či poničené vlasy a dodává jim lesk. Vlas obalí ochrannou vrstvou, která snižuje škodlivé dopady slunečního záření a dalších vnějších vlivů. Výživa je vhodná pro všechny typy i barvy vlasů.

Bezbarvá henna se již po tisíce let používá jako prostředek k celkové regeneraci vlasů. Intenzivně vyživuje a posiluje suché, slabé či poničené vlasy. Vlasy opět získají oslnivý lesk a větší objem. Henna pečuje i o pokožku hlavy, kterou vyživuje a snižuje její nadměrné maštění i výskyt lupů.

Použití: Prášek smíchejte s vodou a ihned aplikujte na vlasy. Přikryjte fólií a vyčkejte alespoň 45-90 minut. Poté dobře opláchněte čistou vodou.

Detailní složení a vlastnosti

INCI: Cassia Obovata1)

1) Organic agriculture

Barva: neutrální

Konzistence: prášková

Přebal: papírový, plastový

Složení: bez parabenů, bez parfemace, vhodné pro vegany

Výrobce: Michaela Kochanová, Podkrušnohorská 2052, 43601 Litvínov Česká republika, tel: +420 603914171, http://www.cosmetikabio.eu/

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?