Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Cosmetikabio

Cosmetikabio, to je česká značka přírodní kosmetiky. Nejvíce se vryla do podvědomí zákazníků díky rostlinným barvám na vlasy na bázi henny. Její sortiment však zahrnuje i konjakové houbičky nebo kamencový deodorant. Značku Cosmetikabio založila Michaela Kochanová, původní profesí zemědělský inženýr pracující v laboratoři. Avšak vzhledem k tomu, že je již od 14 let vegetariánkou (později se stala i vegankou) z etických důvodů, začala zjišťovat, že jejím snem je vyrábět vlastní kosmetiku.

Začátky nejsou nikdy snadné. Michaela Kochanová se však nevzdala, a tak se roku 2008 stala prodejcem přírodní kosmetiky. Sortiment značky, která je 100% vegan, a tedy cruelty-free, se postupně rozrůstal, až v roce 2013 přibyl přírodní deoderant v podobě kamence známý pod názvem alun. Další rok pak spatřila světlo světa řady barev na vlasy, které jsou vyrobeny na bázi henny a dalších bylinek jako indigo, amla apod.

Filtrovat produkty
289 Kč
Přírodní barva na vlasy bez obsahu henny dodává vlasům světle blonďatý odstín a zároveň jim poskytuje péči. Obsažené bylinky vlas aktivně regenerují a posilují, zanechávají jej zdravě lesklý a pružný.
289 Kč
Barva na vlasy z čistě přírodních surovin dodá vlasům teplý vínový odstín. Díky obsahu bylinek má skvělé posilující a regenerační účinky, dodá vlasům lesk, jemnost a přirozený objem.
 
Sytý hnědý odstín barvy s cennými přírodními výtažky vlas snadno obarví a současně o něj pečuje. Obsažená henna má skvělé regenerační a posilující účinky, dodává vlasu lesk a pružnost.
 
Barva v odstínu popelavá blond propůjčí vlasům krásnou blond barvu bez červených odlesků. Díky obsahu henny a dalších bylinek o vlasy pečuje, posiluje je a dodává jim zdravý lesk.
 
Čistá přírodní henna obarví vaše vlasy hnědým odstínem se zrzavými a načervenalými odlesky. Díky obsahu henny dodá vlasům jedinečnou barvu a současně o ně pečuje a posiluje jejich strukturu.
 
Přírodní bezbarvá henna cassia pečuje o namáhané vlasy, posiluje je a dodává jim oslnivý lesk. Zaceluje strukturu roztřepených vlasů a chrání je. Působí proti lupům i nadměrnému maštění vlasů.
 
Černý odstín přírodní barvy na vlasy s modrými odlesky obarví vaše vlasy a zároveň jim poskytne hloubkovou péči. Obsažená henna vlas regeneruje a posiluje, dodává jim zdravý lesk i objem.
 
Přírodní prášková barva na vlasy s hennou a dalšími bylinkami posiluje vaše vlasy a dodá jim sexy mahagonový odstín. Obsažená henna vlasy aktivně regeneruje, zanechává je odolnější a lesklejší.
 
Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální foto pro Vás připravujeme :-). Kamenec Alun je čistě přírodním deodorantem, který lehce omezí produkci potu a je vhodný i těsně po oholení nebo na pokožku pošt