Cosmetikabio

Cosmetikabio, to je česká značka přírodní kosmetiky. Nejvíce se vryla do podvědomí zákazníků díky rostlinným barvám na vlasy na bázi henny. Její sortiment však zahrnuje i konjakové houbičky nebo kamencový deodorant. Značku Cosmetikabio založila Michaela Kochanová, původní profesí zemědělský inženýr pracující v laboratoři. Avšak vzhledem k tomu, že je již od 14 let vegetariánkou (později se stala i vegankou) z etických důvodů, začala zjišťovat, že jejím snem je vyrábět vlastní kosmetiku.

Začátky nejsou nikdy snadné. Michaela Kochanová se však nevzdala, a tak se roku 2008 stala prodejcem přírodní kosmetiky. Sortiment značky, která je 100% vegan, a tedy cruelty-free, se postupně rozrůstal, až v roce 2013 přibyl přírodní deoderant v podobě kamence známý pod názvem alun. Další rok pak spatřila světlo světa řady barev na vlasy, které jsou vyrobeny na bázi henny a dalších bylinek jako indigo, amla apod.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
199 Kč
Čistá přírodní henna obarví vaše vlasy hnědým odstínem se zrzavými a načervenalými odlesky. Díky obsahu henny dodá vlasům jedinečnou barvu a současně o ně pečuje a posiluje jejich strukturu.
289 Kč
Sytý hnědý odstín barvy s cennými přírodními výtažky vlas snadno obarví a současně o něj pečuje. Obsažená henna má skvělé regenerační a posilující účinky, dodává vlasu lesk a pružnost.
289 Kč
Přírodní barva na vlasy bez obsahu henny dodává vlasům světle blonďatý odstín a zároveň jim poskytuje péči. Obsažené bylinky vlas aktivně regenerují a posilují, zanechávají jej zdravě lesklý a pružný.
199 Kč
Přírodní bezbarvá henna cassia pečuje o namáhané vlasy, posiluje je a dodává jim oslnivý lesk. Zaceluje strukturu roztřepených vlasů a chrání je. Působí proti lupům i nadměrnému maštění vlasů.
289 Kč
Barva v odstínu popelavá blond propůjčí vlasům krásnou blond barvu bez červených odlesků. Díky obsahu henny a dalších bylinek o vlasy pečuje, posiluje je a dodává jim zdravý lesk.
289 Kč
Barva na vlasy z čistě přírodních surovin dodá vlasům teplý vínový odstín. Díky obsahu bylinek má skvělé posilující a regenerační účinky, dodá vlasům lesk, jemnost a přirozený objem.
199 Kč
Černý odstín přírodní barvy na vlasy s modrými odlesky obarví vaše vlasy a zároveň jim poskytne hloubkovou péči. Obsažená henna vlas regeneruje a posiluje, dodává jim zdravý lesk i objem.