Natures x Beta Glucan 120 30 tablet

Natures x Beta Glucan 120 30 tablet

  • Značka: Natures
  • Balení: 30 tablet
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Významná podpora imuntního systému.Dávkování: 1-2 tablety denně, nalačno, zapít vodou. Doporučujeme užívat po dobu 3 mesíců.Užívaní: Beta glucan 120 je vhodný pro osoby s oslabenou imunitou, pro podporu léčby lehčích onemocnění (virových, bakteriálních, parazitárních a pod.), pro alergiky na zmírnění příznaků alergie, pro lidi se zvýšeným psychickým a/nebo fyzickým stresem.Složení: Jedna tableta o

Významná podpora imuntního systému.
Dávkování: 1-2 tablety denně, nalačno, zapít vodou. Doporučujeme užívat po dobu 3 mesíců.
Užívaní: Beta glucan 120 je vhodný pro osoby s oslabenou imunitou, pro podporu léčby lehčích onemocnění (virových, bakteriálních, parazitárních a pod.), pro alergiky na zmírnění příznaků alergie, pro lidi se zvýšeným psychickým a/nebo fyzickým stresem.

Složení: Jedna tableta obsahuje 120 mg mikronizovaného beta-1,3/1,6-D-glukanu. Další látkyjsou mikrokrystalická celulóza, bramborový škrob, stearan horečnatý.

Obecné informace: V posledních třech desetiletích bylo z hub izolovaných množství polysacharidů a komplexů polysacharid - protein, které se využívají jako terapeutické látky. Najslibnějšími farmaceutickými efekty těchto biopolymerů je jejích imunomodulační schopnost a protirakovinové účinky. Extrakty z hub jsou dobře známé v tradiční asijské medicíně. Použití těchto tzv. lékařských hub je rozsáhle zdokumentované v Japonsku, Koreji, Číně, USA a Rusku. Avšak až technologický pokrok extrakčních technik v uplynulých třiceti letech umožnil skutečné izolování glukanů a jejich využití v kontrolovaných experimentech. Glukany se intenzívne studovaly zejména kvůli jejich najvýznamnější vlastnosti - protirakovinovému a imunomodulačnímu účinku. Více druhů hub bylo identifikovaných jako bohaté zdroje glukanů, s pozitívním vlivem na imunitní systém lidí i zvířat. I když bylo identifikovaných kolem 30 druhů hub s protirakovinovým účinkem, jen několik z nich bylo podrobených intenzivnímu studiu.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: