x Limetka, laim 1,5 ml

x Limetka, laim 1,5 ml

  • Značka:
  • Balení: 1,5 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Trpce svěží citrusová vůně limetky s výraznými ovocnými tóny má osvěžující a povznášející účinky. Éterický olej dodává chuť do života, podporuje představivost a tvořivost. Limetková šťáva je neodmyslitelnou součástí mnoha long drinků.Vůně přímo spouštějí emocionální reakce - radost, náklonnost, smutek, dokáží sexuálně a eroticky naladit. Náš mozek ze všech vjemů právě vůni vyhodnocuje nejrychleji

Trpce svěží citrusová vůně limetky s výraznými ovocnými tóny má osvěžující a povznášející účinky. Éterický olej dodává chuť do života, podporuje představivost a tvořivost. Limetková šťáva je neodmyslitelnou součástí mnoha long drinků.
Vůně přímo spouštějí emocionální reakce - radost, náklonnost, smutek, dokáží sexuálně a eroticky naladit. Náš mozek ze všech vjemů právě vůni vyhodnocuje nejrychleji (nejedná se o rychlost příjmu, ale zpracování), s čichovými nervy je pevně propojena jeho intelektuální a analytická část. Několika kapkami esenciálního oleje můžete dlouhodobě navodit zcela jinou atmosféru prostředí, ve kterém se pohybujete. Je výtečný při spánku, studiu, koupeli, masáži, relaxaci. Vůně oleje dokáže skvěle pohltit pachy a osvěžit vzduch.

certifikáty:
vhodné pro: provonění vašeho života
konzistence: tekutá
barva: světle žlutá
balení: skleněný obal, papírový přebal

použití: Pro nejefektivnější použití esenciálního oleje slouží aromalampy - do vody postačí 1 kapka. Nejjednodušší je nakapat olej na papírový kapesník nebo kousek vaty a nenápadně umístit. Pár kapek v libovolné nádobě s vodou umístěné kdekoli v prostoru má dlouhodobý efekt, dokud se voda nevypaří. Pak ji stačí doplnit. Do koupele postačí 1-2 kapky přímo pod proud vody, k masážím postačí naředit 2-3 kapky esenciálního oleje v 50 ml rostlinného oleje lisovaného za studena. Tento olej je velmi vhodné používat do parfémů či jiných kosmetických přípravků.
složení: 100% éterický olej

země původu značky: Rusko
charakteristika značky: Éterické oleje o objemu 1,5 ml jsou dováženy společností TML a.s.

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: