Bomb Cosmetics x Masážní olej levandule, bergamot, Bomb Organic 30 ml

Bomb Cosmetics x Masážní olej levandule, bergamot, Bomb Organic 30 ml

  • Značka: Bomb Cosmetics
  • Balení: 30 ml
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Uvolňující organický olej, který napomáhá ke zklidnění. Použili jsme organické silice z pupalky dvouleté a přidali jsme utišující levandulovou, bergamotovou a heřmánkovou silici.certifikáty: vhodné pro: uvolňující masážkonzistence: tekutábarva: žlutábalení: skleněný obalpoužití: Promněte v dlaních a vmasírujte malé množství přímo do pokožky.složení: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, T

Uvolňující organický olej, který napomáhá ke zklidnění. Použili jsme organické silice z pupalky dvouleté a přidali jsme utišující levandulovou, bergamotovou a heřmánkovou silici.

certifikáty:
vhodné pro: uvolňující masáž
konzistence: tekutá
barva: žlutá
balení: skleněný obal

použití: Promněte v dlaních a vmasírujte malé množství přímo do pokožky.
složení: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed Oil, Tocopherol, Anthemis Nobilis (Chamomile) Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower Oil, Citrus Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citral*, Geraniol*, Citronellol*, Limonene*, Linalool*
*z přírodních esenciálních olejů

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a začátky jejich podnikání byly docela skromné. Rozhodli se využít poznatků aromaterapie ve formě, která by byla pro zákazníky pohodlná, ale využívala všech blahodárných aromaterapeutických účinků. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku i o organické výrobky a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě. Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

kontakt na výrobce:
Get Fresh Cosmetics Ltd t/a Bomb Cosmetics
Unit 4, Wallisdown Industrial Estate
502 Wallisdown Road
Bournemouth
Dorset
BH11 8PT
cart.bombcosmetics.co.uk

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: