Lily Lolo Mineral Cosmetics x Minerální oční stíny Ripe Plum 1,8 g

Lily Lolo Mineral Cosmetics x Minerální oční stíny Ripe Plum 1,8 g

Ripe PlumNádherné jiskrné minerální oční stíny v odstínu šeříku, které na světle září jako zlato.Přírodní sypké minerální oční stíny obsahující barevné pigmenty, které stínům dodávají intenzivní, dlouhotrvající barvu. Vyberte si ze široké nabídky od přírodních odstínů až po výrazné barvy. Růžové a fialové minerální oční stíny sluší zejména modrým, šedivým a oříškově hnědým očím. Minerální oční stí

Ripe Plum
Nádherné jiskrné minerální oční stíny v odstínu šeříku, které na světle září jako zlato.
Přírodní sypké minerální oční stíny obsahující barevné pigmenty, které stínům dodávají intenzivní, dlouhotrvající barvu. Vyberte si ze široké nabídky od přírodních odstínů až po výrazné barvy. Růžové a fialové minerální oční stíny sluší zejména modrým, šedivým a oříškově hnědým očím. Minerální oční stíny neobsahují žádné agresivní syntetické látky, nanočástice, parabeny, chlorid-oxid bismutitý, mastek, umělá barviva, látky pro naředění objemu, umělou parfemaci a konzervanty. Obsahují syté a zářivé minerální pigmenty. Jsou hedvábné a dobře se roztírají, oči vydrží zdobit po velmi dlouhou dobu.

certifikáty: LEAPING BUNNY
vhodné pro: líčení
konzistence: prášková
barva: švestková třpytivá
balení: plastový obal se sítkem

výběr očních stínů:
* modré oči - Vybírejte z odstínů taupé, šedé, šeříkové, fialové a stříbrné. Modré oči vypadají zvláště hezky v kombinaci s hnědorůžovými očními stíny.
* hnědé oči - Hnědým očím sluší většina barev. Zvlášť hezky však vyniknou ve spojení se zelenými nebo modrými stíny.
* zelené oči - Volte z odstínů od světle béžové až po sytě čokoládově hnědou. Zelenou barvu očí však skvěle zvýrazní i fialové nebo růžové stíny. Mimořádně zajímavě mohou zelené oči vypadat také ve spojení se světle zelenými stíny
* oříškově hnědé oči - Vybírejte z jasných odstínů, které vytvářejí kontrast s barvou vašich očí. Oříškově hnědým očím sluší zvláště odstíny růžové a fialové, nebojte se však ani výrazných modrých odstínů.

použití: K aplikaci očních stínů na pohyblivé víčko použijte štětec na oční stíny, k celkovému propojení více barev minerálních očních stínů použijte štětec na spojování očních stínů. Výraznějšího nalíčení dosáhnete s pomocí štětce na roztírání kontur. Minerální oční stíny můžete používat také jako tekuté oční linky. Smíchejte trochu očního stínu s malým množstvím vody a směs naneste na oční víčko pomocí štětce na oční linky.
složení: Iron Oxides, Mica

země původu značky: Velká Británie
charakteristika značky: „Napodobování je tou nejupřímnější formou pochvaly. Vezmete-li v úvahu, kolik nových značek minerální dekorativní kosmetiky bylo představeno ve Velké Británii od roku 2005, kdy jsme na trh uvedli naši řadu produktů, nezbývá nám, než se jen skromně červenat,“ říká Vikki Khan, zakladatelka značky Lily Lolo. Vikki si minerální make-up oblíbila během svých cest po cizích zemích pro jeho neuvěřitelnou lehkost a vynikající krytí. Po svém návratu do Velké Británie však zjistila, že na zdejším trhu minerální dekorativní kosmetika v ucelené podobě zcela chybí. Vikki hledala přípravek, který by byl lehký jako peříčko, obsahoval pouze přírodní ingredience, ale především který by byl finančně dostupný pro všechny ženy. Jelikož nenašla žádnou značku, jejíž přípravky by vyhovovaly všem jejím požadavkům, rozhodla se vyvinout vlastní řadu minerální dekorativní kosmetiky, které dala název Lily Lolo. Tolik k historii této značky. Dnes je minerální dekorativní kosmetika Lily Lolo uznávanou značkou s mnoha oceněními, kterou používají vyhlášené salóny krásy po celé Británii. Stala se doslova kultovní záležitostí, a to zejména díky svému čistě přírodnímu složení nezatíženému umělými látkami a technologii založené na maximálním použití minerálů. Minerální kosmetika Lily Lolo neobsahuje žádné syntetické látky, umělá barviva a výplňové materiály pro naředění objemu, které mohou pleť dráždit. Díky svému antibakteriálnímu účinku naopak pomáhá zlepšovat stav pleti. Make-upy, pudry a bronzery dodávají pleti bezchybný, dokonalý vzhled, po kterém ženy touží odedávna. Intenzivní, živé barvy očních stínů s dlouhotrvajícím účinkem oslňující dojem korunují. Dopřejte si i vy potěšení z dokonalé pleti, a to bez námahy.

kontakt na výrobce:
UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
Hessle
East Yorkshire
HU13 9PB
Great Britain

webové strány značky:
www.lily-lolo.cz

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: UNIT 3/4 Priory Tec Park , Saxon Way , HU13 9PB Hessle East Yorkshire Velká Británie, www.lily-lolo.cz

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: