Sanatur xxChlorella bio, tablety

Sanatur xxChlorella bio, tablety

  • Značka: Sanatur
  • Balení: 250 tablet, 100 g
  • Info:Zboží je trvale vyřazeno.

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa si svými prospěšnými vlastnostmi získala řadu příznivců. Používá se pro zmírnění stresu. Doplňuje účinek dietních a detoxikačních kúr a urychluje proces odbourávání škodlivých látek. Vhodná pro osoby se zvýšenou pracovní zátěží a jednostrannými stravovacími návyky.100% přírodní, bez obsahu těžkých kovů, herbicidů a pesticidů. Čistě rostlinné složení, vhodné p

Sladkovodní řasa Chlorella pyrenoidosa si svými prospěšnými vlastnostmi získala řadu příznivců. Používá se pro zmírnění stresu. Doplňuje účinek dietních a detoxikačních kúr a urychluje proces odbourávání škodlivých látek. Vhodná pro osoby se zvýšenou pracovní zátěží a jednostrannými stravovacími návyky.
100% přírodní, bez obsahu těžkých kovů, herbicidů a pesticidů. Čistě rostlinné složení, vhodné pro vegany. Bez obsahu glutenů, laktozy a kvasinek, bez přidaných dochucovadel, barviv a plnidel. Blahodárné vlastnosti řasy Chlorella pyrenoidosa jsou s oblibou využívány již mnoho let. Podobně jako spirulina je i Chlorella bohatá na živiny. Se svými 2-3% chlorofylu je považována za jednu z nejbohatších zdrojů zeleně listové. Tato skutečnost se promítá už do jejího jména - Chlorella znamená „malá zelená“. Další kladnou vlastností této řasy je vysoká schopnost jejích buněčných stěn vytvářet vazby s ostatními látkami, což z ní činí populární doplněk stravy zejména během postních a odtučňovacích kúr. Díky obsahu železa podporuje obnovu krevních buněk a je tedy vhodná v případě výraznější ztráty krve - po operaci, úraze, porodu, během menstruace, apod. Zmírňuje dopad stresu na organismus a pomáhá navodit celkovou tělesnou pohodu.

certifikáty: BIO, NATURLAND
vhodné pro: vnitřní užití
konzistence: tablety
barva: zelená
balení: skleněný obal

dávkování: 1 tabletu spolkněte před jídlem a zapijte větším množstvím vody. Doporučená denní dávka 10 tablet. Nevhodné pro děti do 3 let.
složení: Chlorella pyrenoidosa (83%), celulóza, železo a B12 nejsou přidány dodatečně, jsou řasou vstřebávány již během jejího růstu

země původu značky: Německo
charakteristika značky: Společnost Sanatur jako jediná na českém trhu uvádí doplňky stravy kombinující účinky Spiruliny se širokým spektrem dalších vitamínů a minerálů. Kvalitu zaručuje unikátní know-how a 30 let zkušeností s pěstováním prvotřídních vysoce kvalitních mikroskopických řas. Sanatur spolupracuje již více než 25 let s ISO 9001, certifikovanou bio-farmou na řasy z jižního Taiwanu. Spirulina od Sanaturu je výjimečná tím, že prospěšné minerální látky přirozeně přijímá již při svém růstu a nejsou do ní uměle přidávány až při zpracování, jak je běžné při výrobě většiny ostatních podobných přípravků. Řasy jsou pěstovány a vyráběny podle zásad ekologického zemědělství. Pěstují se v horské pitné vodě a nutriční a aktivní látky jsou kontrolovány v každé růstové fázi. Sklizeň probíhá v době nejvyšší nutriční koncentrace. Řasy jsou pěstovány podle přírodních rytmů. BIO Spirulina je pěstována a certifikována podle přísných standardů BCS a Naturland. Pro zaručení nejvyšší kvality prochází v Německu každá zásilka řas mikrobiologickou kontrolou, inspekcí na toxické látky, těžké kovy a pesticidy. Tablety jsou vyráběny bez přidání jakýkoliv aditiv a kapsle neobsahují žádná plnidla.

kontakt na výrobce:
Sanatur GmbH
Gessellschaft fur Naturprodukte
lm Haselbusch 16
78224 Singen
Deutchland
www.sanatur.de

Upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Vlastnosti

Výrobce: Sanatur GmbH, lm Haselbusch 16, 78224 Singen Německo, www.sanatur.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY: