Me Luna Yoni vajíčko magnezit 1 ks

Me Luna Yoni vajíčko magnezit 1 ks

Značka: Me Luna
Balení:
315
Momentálně vyprodané na e-shopu i prodejnách BiOOO.cz

Yoni vajíčko z magnezitu poskytuje hluboký klid k uvolnění a meditaci, dodává harmonii, pomáhá přijímat ostatní takové, jací skutečně jsou.

Popis produktu
Hodnocení0
Položit dotaz
Popis produktu

Kamenné vajíčko od značky Me Luna je vyrobené z polodrahokamu magnezitu. Magnezit je kámen vhodný pro uklidnění a pro schopnost dovolit ostatním, aby byli takoví, jací jsou. Je velkou podporou pro nervózní a ustrašené lidi, pomáhá překonat podrážděnost a netoleranci.

Yoni vajíčko slouží pouze k vnějším účelům, použít ho můžete jako dekoraci a k harmonizaci prostoru.

Jak vybrat yoni vajíčko?

Při výběru daného kamene se můžete řídit vlastnostmi polodrahokamu a vybrat si ten, který je vám svými vlastnostmi sympatický nebo jehož pomoc zrovna potřebujete. Nebo dejte zkrátka jen na své pocity a místo studia vlastností kamene si vybrat ten, který se vám na pohled líbí.

Jak o yoni vajíčko pečovat?

K očistě kamenů slouží stejné zdroje jako k očistě člověka. To, co prospívá nám, prospívá i energetickému vejci. Je to tekoucí voda, čerstvý vzduch, sluneční paprsky, měsíční svit, láskyplná péče, meditace a modlitba.

Velikost vajíčka: 45 x 35 mm

Každý kus vajíčka je originál (foto je vždy pouze ilustrační). 

Upozornění: Velikost se může od uvedeného mírně lišit a také barevně může být kámen odlišný od toho na fotografii - jedná se o přírodninu, tedy žádné dva kameny nejsou totožné (některé kameny jsou si všechny hodně podobné, jiné, ty se vzorem, se naopak liší). Kameny jsou leštěné, ale drobné prasklinky či žíly jsou jejich přirozenou součástí. Malý plastový stojánek, na kterém je vajíčko vyfocené, není součástí výrobku. Všechny zde uvedené údaje o vlastnostech polodrahokamů a minerálů, jsou pouze informativní, čerpané z obecně známých informací a zdrojů. Nejsou návodem, jak obejít klasickou léčbu. Mějte vždy na paměti, že použití drahých léčivých kamenů není alternativní metodou ke konvenční lékařské péči.

Me Luna je značkou německých menstruačních kalíšků a yoni vajíček. Menstruační kalíšky jsou vyrobeny z hypoalergenního materiálu, vhodné pro každou ženu. Vybírat můžete ze dvou velikostí a různých zakončení. 

Výrobce: Me Luna, Industriestr. 7 , 91710, Gunzenhausen, Německo

Složení produktu

Složení:

magnezit

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.
Hodnocení

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni: Přihlásit se

doporučuji / Blanka Lesana 2. 1. 2022 15:02

Yoni vajíčko je velmi dobře opracované.

Určitě nedoporučuji / Blanka Lesana 15. 7. 2022 20:02

Zjistila jsem postupem času, že se jedná o cosi jen dobarveného, zřejmě nějaké sklo.

Položit dotaz

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Složení produktu

Složení:

magnezit

Upozorňujeme, že seznam ingrediencí se u produktů může čas od času měnit a mírně se lišit. Nejaktuálnější informace najdete vždy na obale produktu. Složení aktualizujeme na pravidelné bázi dle informací našich dodavatelů.

Nenašli jste to pravé? Co tohle?