Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Naturalis Yucca Root 100 g

Naturalis Yucca Root 100 g

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Kořen rostliny yucca rozemletý na jemný prášek snadno rozmícháte ve vodě nebo ho přidáte třeba do jogurtu. Obsahuje množství vitaminu C a obsažená vláknina pak příznivě působí na trávení.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Yucca Root od Naturalis obsahuje 60 % saponinů. Na prášek mletý kořen snadno rozmícháte ve vodě nebo třeba džusu. Takto připravený nápoj přispívá k celkové tělesné kondici. Prášek však můžete také přimíchat do jogurtu, cereálií nebo obilninových kaší apod.

Yucca, rostlina původem z Ameriky, má svou typickou chuť, kterou lze těžko přesněji popsat. Ale dá se říci, že je spíše sladká s lehce kyselými tóny. Kořen yuccy obsahuje řadu prospěšných látek. Nachází se v něm značné množství vitaminů A, C a také skupiny B, látky chránící buňky těla před projevy oxidačního stresu a také vláknina, která příznivě ovlivňuje trávicí funkce.

Použití: Potřebnou dávku prášku rozmíchejte ve vodě. Můžete jej zamíchat i do rostlinného mléka, ovocné šťávy nebo smoothie, jogurtu,...

Tip: Pro důkladnou očistu střev je vhodné kombinovat Yucca Root s Yacon Root.

Dávkování: Dospělí užívají 1 čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1/2 čajové lžičky denně.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487 , 252 62, Horoměřice, Česká republika

Nenašli jste to pravé? Co tohle?