Naturalis Yucca Root 100 g

Naturalis Yucca Root 100 g

Skladem 3 - 5 ks

Kořen rostliny yucca rozemletý na jemný prášek snadno rozmícháte vo vodě nebo ho přidáte třeba do jogurtu. Má výborné detoxikační účinky a je bohatý na antioxidanty nebo vlákninu.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Yucca Root od Naturalis obsahuje 60 % saponinů, což jej řadí mezi nejkvalitnější na trhu. Na prášek mletý kořen snadno rozmícháte ve vodě nebo třeba džusu. Takto připravený nápoj má výborné detoxikační účinky. Prášek však můžete také přimíchat do jogurtu, cereálií nebo obilninových kaší apod.

Yucca, rostlina původem z Ameriky, má svou typickou chuť, kterou lze těžko přesněji popsat. Ale dá se říci, že je spíše sladká, s lehce kyselými tóny. Kořen yuccy nejen podporuje detoxikaci, ale také obsahuje řadu prospěšných látek. V kořeni najdeme značné množství vitaminů A, C a také skupiny B, antioxidanty a vlákninu. 

Použití: Potřebnou dávku prášku rozmíchejte ve vodě. Můžete jej zamíchat i do rostlinného mléka, ovocné šťávy nebo smoothie, jogurtu,...

Tip: Pro důkladnou očistu střev je vhodné kombinovat Yucca Root s Yacon Root.

Dávkování: Dospělí užívají 1 čajovou lžičku 1-2x denně. Děti od 3 let 1/2 čajové lžičky denně.

Upozornění: Doplněk stravy není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Skladujte mimo dosah dětí.

Výrobce: Gloobe corp. s.r.o. , Zelená 487, 252 62 Horoměřice Česká republika,

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?