Numi Organic Tea Zelený čaj Jasmine Dream, Nspire Tea

Numi Organic Tea Zelený čaj Jasmine Dream, Nspire Tea

Zelený čaj Jasmine Dream je příjemným osvěžením a vzpruhou kdykoliv během dne. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také kvalitní čaj, který byl ručně tříděn a balen do bavlněných čajových pytlíků.

Náhled složení

  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zelený čaj Jasmine Dream Nspire je příjemným osvěžením a vzpruhou kdykoliv během dne. Čajové lístky jsou ovoněny květy jasmínu a společně tvoří mimořádně svěží chuť i vůni. Kromě nezaměnitelné chuti získáte také velmi kvalitní bylinný čaj, který byl ručně tříděn a zabalen do bavlněných čajových pytlíků. Nspire Tea tak reaguje na vlnu oblíbených nylonových čajových pyramidek a sáčků z geneticky modifikované kukuřice a přináší rozložitelné přírodní řešení.

Zelený čaj s jasmínem Jasmine Dream perfektně povzbudí tělo i mysl díky své svěží vůni i obsahu teinu. Přirozeně sladká lehká chuť zeleného čaje se snoubí s voňavým aromatickým jasmínem, který čaji dodává lehkost a jedinečné osvěžující tóny.

Příprava: Čajový sáček zalijeme 0,2 l čerstvě převařené vody o teplotě 60-70 °C a necháme louhovat 2-3 minuty. Čaj je natolik silný, že ho můžeme zalít až 0,7 l horké vody. V tomto případě necháme sáček louhovat po dobu 10 minut.

Tip: Čaj si můžete užít horký, ale i ledově vychlazený, s kousky čerstvých citrusových plodů a s ledem.

Ostatní kategorie: Zelené čaje

Výrobce: Numi Organic Tea, P.O.Box 20420, CA 94620 Oakland Spojené Státy Americké, tel: +31 (0)71 4090701, www.numitea.com

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?