Vytvořte si svůj seznam přání a pošlete ho Ježíškovi
Prohlédněte si vaše seznamy přání

Dado Sens Zklidňující intenzivní sérum, Sensacea 50 ml

Dado Sens Zklidňující intenzivní sérum, Sensacea 50 ml

Garantujeme 60 dní na vrácení nevhodných dárků!

Zklidňující intenzivní sérum Sensacea pečuje o velmi citlivou pleť trpící rozšířenými žilkami a růžovkou. Komplex účinných látek příjemně chladí, uklidňuje a viditelně redukuje zarudnutí pleti.

Náhled složení

  • Výborné
  • Dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné
Detailní složení

Zklidňující intenzivní sérum Sensacea Dado Sens aktivně pečuje o velmi citlivou pleť trpící rozšířenými žilkami a růžovkou. Intenzivní sérum s komplexem účinných látek příjemně chladí a uklidňuje pokožku, čímž  viditelně redukuje její zarudnutí a pocit pálení. Díky pravidelnému používání sérum s vysokým obsahem extraktu z lékořice, červené řasy a Aloe vera pokožku dlouhodobě zklidňuje a poskytuje úlevu od podráždění. 

Extrakt z lékořice, allantoin a prvosenka jarní viditelně redukují zarudnutí a předchází podráždění pokožky, zatímco vysoký obsah panthenolu pleť regeneruje, hojí a hydratuje. Díky obsahu Aloe vera zklidňující intenzivní sérum podporuje hydrataci pleti a extrakt z červené řasy zároveň předchází jejímu zčervenání.

Extrakt z droždí bohatý na betaglukany spolu s extraktem z ovsa pokožku zklidňuje, hojí, posiluje její imunitní systém a současně stimuluje tvorbu kolagenu. Zklidňující intenzivní sérum je vhodné pro velmi citlivou pleť trpící rozšířenými žilkami, podrážděním a je možné ho používat jako součást léčby pokožky postižené růžovkou. Sérum je bez obsahu parfemace.

Použití: Používejte pravidelně ráno a večer. Malé množství séra jemně rozetřete na vyčištěnou pleť, pokračujte použitím Zklidňující pleťové emulze Sensacea.

Typy pleti: citlivá pleť, rozšířené žilky a rosacea

Výrobce: DADO-Cosmed GmbH, Lindenstraße 15 , 75365, Calw, Německo , tel: +49 7051 59093

Nenašli jste to pravé? Co tohle?