Barbara Hofmann Zkosený štětec na tvářenku 19 cm

Blush Brush, angular

Barbara Hofmann Zkosený štětec na tvářenku 19 cm

Blush Brush, angular

  • Bez DPH 181 Kč

Zkosený štětec na tvářenku s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva napomáhá precizní aplikaci make-upu díky jemným syntetickým chlupům, které pokožku zbytečně nedráždí a neškrábou.

Náhled složení

kompletní složení
  • Výborné
  • Velmi dobré
  • Přijatelné
  • Špatné
  • Nepřijatelné

Zkosený štětec na tvářenku Barbara Hofmann s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva napomáhá precizní aplikaci make-upu díky jemným syntetickým chlupům, které pokožku zbytečně nedráždí a neškrábou. Štětec je jemný a hustý, spolehlivě nabere potřebné množství růže a lehce jej nanese na jablíčka tváří. Štětec lze použít nejen na kompaktní i minerální tvářenku, ale také na bronzer.

Štětec se pohodlně používá nejen díky jemným chlupům, ale také 19 centimetrů dlouhé hladké rukojeti ze sekvojového dřeva. Navíc, precizně zastřižené štětiny nanesou tvářenku přesně tam, kde má být a vytvoří tak dokonalé kontury obličeje. Štětec ze syntetických chlupů je zárukou nejenom snadného a kvalitního líčení, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Použití: Štětcem naberte malé množství tvářenky, přebytečný produkt lehce sklepněte a aplikujte na jablíčka tváří. Štětec také můžete použít pro konturování obličeje.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Detailní složení a vlastnosti

Složení: Sekvojové dřevo, Syntetické štětiny

Barva: hnědá

Produktové řady: Barbara Hofmann Redwood Vegan

Složení: vhodné pro vegany

Výrobce: Barbara Hofmann GmbH, Kautz 50, 36103 Flieden Německo, tel: +490666196320, http://www.barbarahofmann.de

Pro hodnocení a komentování produktu musíte být přihlášeni:

VLOŽTE DOTAZ DO PORADNY:

Nenašli jste to pravé? Co tohle?