BIOMIN

BIOMIN, a.s. je slovenská farmaceutická společnost, která nabízí širokou škálu kvalitních výživových doplňků ve farmaceutické kvalitě bez chemických a pomocných látek, které ani při dlouhodobém užíváni nezatěžují organismus.

 

VĚDA A VÝZKUM

Přestože BIOMIN, a.s. nepatří mezi nadnárodní společnosti, odvážně se pouští do vědeckých výzkumných projektů. Získané poznatky uplatňuje při vývoji nových produktů a technologií, což ji řadí mezi dynamické inovativní a moderní farmaceutické společnosti. Snahou BIOMIN, a.s. je přinášet unikátní a biologicky komplexní řešení. Jako jediná společnost na světě například vyrábí vápník, doplněk stravy, přímo z vaječných skořápek.

 

DŮRAZ NA KVALITU

Kvalita je pro BIOMIN, a.s. nejdůležitější. Výroba splňuje požadavky na správnou výrobní praxi při zajišťování kvality výroby přírodních doplňků stravy. Vysoký nadstandard jejích výrobků, kvalitu a preciznost výroby potvrzují pravidelné audity.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
449 Kč
s vitaminem K2 (MK-7) přispívá nejen k udržení normálního stavu kostí. Doplněk stravy vhodný pro vegany.  
399 Kč
s hořčíkem a s vysokou dávkou vitaminu D3 ve veganské kapsli. Hořčík přispívá k normální činnosti nervové systému a k normální psychické činnosti
279 Kč
obsahuje vysoké množství vitaminu D3 (cholekalciferol), který má v těle vliv na řadu důležitých procesů a funkcí. 
489 Kč
BIOMIN Vitamin K2 + D3 obsahuje kombinaci vitaminů K2 a D3, které se svými účinky v organismu vzájemně doplňují a představují tak dokonalou souhru. 
899 Kč
s karnosinem obohacený vitaminy C, D a E v rostlinné kapsli. Vitamin C přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání a spolu s vitaminem E pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.