Blendea

Značka Blendea vyrábí prémiové směsi superpotravin, které mají pro člověka skutečný zdravotní přínos. Na trhu působí již od roku 2012, přičemž oblast výživy a doplňků stravy aktivně sledují a mají tak dokonalý přehled o tom, co lidem prospívá a co v jídelníčku reálně potřebují. U produktů Blendea si můžete být vždy jistí, že suroviny, ze které směsi vznikají, jsou vždy v té nejlepší možné kvalitě. Pěstitele a producenty hledají po celém světě, a proto jsou jednotlivé suroviny vždy původem z té krajiny, kde se jim přirozeně daří nejlépe. Díky tomu si uchovávají maximální obsah prospěšných látek a nejsilnější možné zdravotní a výživové účinky.

 

Vše, co člověk potřebuje ke zdraví, nám darovala sama příroda - tak zní filozofie značky Blendea. A proto s přírodou úzce spolupracují. Prémiové rostlinné suroviny cíleně kombinují do svých funkčních směsí:

  • kvalitní a čisté suroviny s minimální technologickou úpravou
  • produkty dochucovány kořením, bylinkami a ovocem
  • trendový způsob doplnění prospěšných látek bez negativních účinků
  • výborné ohlasy u CZ i SK zákazníků
  •  

Produkty Blendea neobsahují žádné konzervační látky, aditiva nebo sladidla. 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
461 Kč
ve formě rostlinné směsi superpotravin a adaptogenů bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě nápojů, smoothie, kaše či raw receptů.
471 Kč
ve formě směsi kakaa, bylinek a superpotravin bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě nápojů, smoothie, kaše či raw receptů.
 
ve formě rostlinné směsi zelených BIO superpotravin bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě skvělého nápoje.
 
z rostlinného zdroje smíchaný s kakaem, macou, lucumou a kokosovým cukrem je skvělou volbou pro sportovce, vegany i nevegany i nadšené experimentátory v kuchyni!
 
ve formě rostlinné směsi kávy, bio funkčních hub, skořice a kořene čekanky bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě skvělého nápoje.
 
ve formě rostlinné směsi superpotravin a antioxidantů bez přidaného cukru a s vysokým obsahem vlákniny je vhodný k přípravě nápojů, smoothie, kaše či raw receptů.