by mukk

Produkty společnosti mukk jsou vyráběny z ekologicky certifikovaných přísad přírodního původu. Produkty neobsahují žádné syntetické přísady ani tvrdé konzervační látky, které poškozují hladinu mikrobů v pokožce. Produkty značky mukk jsou inspirovány přírodou dalekého ostrova. Používají místní červené řasy z pobřeží, aby do vzorců přidali vlastnosti obnovy pokožky. Konceptualizaci, vývoj a výrobu produktů provádí v nezávislé laboratoři. Všechny produkty jsou vyráběny po konzultaci s chemickými inženýry a schváleny certifikovanými hodnotiteli bezpečnosti. 

Receptury obsahují laktobacilový kvas, který poskytuje antibakteriální ochranu a posiluje kožní bariéru. Nejznámější z fermentačních procesů fermentace Lactobacillus inhibuje růst dalších mikroorganismů, mění pH na kyselé a produkuje antimikrobiální peptidy, které pomáhají udržovat produkt a mikroflóru pokožky. 

by mukk je kolekce péče o pleť inspirovaná mořem vytvořená z organických certifikovaných a rostlinných ingrediencí. Jejich cílem je efektivní péče o pleť, která je laskavá jak k tělu, tak k životnímu prostředí. Výrobky se vyrábějí na ostrově Saaremaa.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Typ pleti
Cena
-