Crystallove

Značka Crystallove se zabývá zejména výrobou „masážních destiček“ zvaných Gua sha neboli kvaša a také rollerů, které patří k osvědčeným pomůckám tradiční čínské medicíny v péči o pleť. Jsou vyrobené z krásných minerálů v několika kolekcích tak, aby každý našel ten svůj vysněný. Díky těmto masážním pomůckám si můžete vytvořit svůj vlastní magický rituál v rámci každodenní péče o pleť.

Masážní pomůcky ze vzácných kamenů vám pomohou uvolnit napětí v obličeji, stimulují lymfatický systém a také pomáhají v boji proti otokům pod očima. Vyzkoušejte na vlastní kůži jedinečnou energii těchto kamenů a vyzdvihněte svůj denní rituál zase o kousek výš. Značka Crystallove nabízí také kromě gua sha masážních destiček a rollerů, krásné gumičky, hedvábné oční masky na spaní a masážní hřebeny.

Cena
Filtrovat produkty
Složení
Cena
-
975 Kč
z jadeitu pomáhá v boji proti nedokonalostem pleti . Navíc také podporuje lymfatický systém, eliminuje negativní energii a obnovuje emocionální rovnováhu.
1059 Kč
z ametystu pomáhá v boji proti nedokonalostem pleti, podporuje její očištění od toxinů a přispívá k duchovnímu poznání a meditaci pomocí uklidnění a soustředění.