Dado Sens

Kosmetická značka Dado Sens se zaměřuje na různé typy pleti se speciálními potřebami. Společnost založila v roce 1987 Annemarie Lindner vedle své již dlouhodobě úspěšně fungující značky Annemarie Börlind, která patří mezi první průkopníky přírodní kosmetiky vůbec. Cílem Dado Sens je poskytnout přírodní péči pleti se specifickými dermatologickými problémy.

Základ většiny produktů tvoří schwarzwaldská termální voda, která spolu s bylinnými extrakty, za studena lisovanými rostlinnými oleji a dalšími přírodními složkami vytváří unikátní složení na míru prakticky i té nejproblematičtější pleti. Za kvalitu produktů ručí i certifikát EcoControl či Eco Garantie

Samotná zakladatelka firmy je pak známá mimo jiné i svým výrokem, že by si na pleť nedala nic, co by nemohla sníst. Dado Sens tedy nabízí kosmetické přípravky v té nejvyšší kvalitě. V nabídce naleznete desítky produktů od základní péče o pleť, na opalování, přes dekorativní kosmetiku, až po přípravky na konkrétní pleťové problémy, jako je například sluneční alergie, rozšířené žilky a další.

Filtrovat produkty