Prohlédněte si vaše seznamy přání

ecodis

Firma Ecodis byla založena v roce 2000 ve Francii. Specializuje se na výrobu a distribuci ekologických produktů pro osobní potřebu i domácnost. K výrobě využívají raw materiály, soustřeďují se na dlouhou životnost produktů, jejich využitelnost a balení neškodné pro přírodu.

Firma také ve velkém sponzoruje solidární projekty po celém světě, jako je vysazování stromů, podpora ekologického zemědělství či podpora uprchlíků před válkou. Navíc jsou součástí programu Zero CO2. Počítají tedy pečlivě emise CO2, ke kterým dochází v důsledku veškerých jejich činností a zároveň hledají cestu jejich snížení.

Ecodis nabízí okolo 300 produktů pod vlastními značkami La droguerie écologique®, La droguerie écopratique®, Anaé®, Ah!Table!®, Blue®, By Venga®, Zélio® a La Belle Potagère®.

První dvě značky, La droguerie écologique® a La droguerie écopratique® nabízí víceúčelové drogistické výrobky jako vhodnou účinnou a ekonomickou alternativu ke složitým a drahým výrobkům. Anaé® nabízí prostředky pro osobní hygienu celé rodiny vyrobené z přírodních minerálů a rostlinných složek z kontrolovaného zemědělství. Ah!Table!® nabízí kuchyňské potřeby vyrobené především z přírodních materiálů. Zélio® se věnuje dětem a jejich kreativitě. Blue® nabízí přírodní svíčky, zatímco By Venga® se specializuje na textil. La Belle Potagère® nabízí semena rostlin v bio kvalitě.

 

Filtrovat produkty
270 Kč
Jednorázové separační pleny výborně sají vlhkost a zadržují nečistoty. Zadeček vašeho miminka tak zůstane v suchu, a látkové pleny se navíc budou snadněji prát.
205 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v oranžové barvě originálním doplňkem.
205 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v malinové barvě originálním doplňkem.
205 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je ve žluté barvě originálním doplňkem.
205 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v tyrkysové barvě originálním doplňkem.
220 Kč
Síťovka s dlouhým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v zelené barvě originálním doplňkem.
205 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v zelené barvě originálním doplňkem.
205 Kč
Síťovka s krátkým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v červené barvě originálním doplňkem.
220 Kč
Síťovka s dlouhým uchem se vám vejde do každé tašky, kabelky i kapsy a pohodlně v ní odnesete i větší nákup. Klasická síťovka je v malinové barvě originálním doplňkem.