Farfalla

Společnost Farfalla Essentials Ltd. byla založena před více než 20 lety jako první švýcarská společnost věnující se od samého začátku výhradně přírodním aromaterapeutickým kosmetickým a wellness produktům. V porovnání s ostatními výrobci přírodní kosmetiky má Farfalla jedinečný přístup k využití a kombinaci vonných esencí bez použití nadbytečných podpůrných látek. Využívá pouze přírodní suroviny a zachovává úctu k přírodě a zvířatům.

Moderní produktové řady Farfally vás okouzlí nejen funkčností a neodolatelnými vůněmi, ale i svým nápaditým vzhledem. Přírodní kosmetika Farfalla má certifikát BDIH pro kontrolovanou přírodní kosmetiku a požadavky tohoto certifikátu nejen splňuje, ale je na sebe daleko přísnější. Všechny přípravky Farfalla jsou dozorovány nezávislými orgány pro kontrolu bio organických produktů. Farfalla je navíc zapojena do kontrol společnosti Bio-Inspecta, která reguluje množství bio-surovin na trhu.

Filtry a parametry produktů:

Certifikáty:

produktové řady

složení

typy pleti

typy vlasů

Gel na vlasy 150 ml

Přírodní vlasový gel s rostlinnými ingrediencemi zaručí dostatečně pevnou fixaci účesu, aniž by vlasům bral pružnost či vitalitu. Nezanechává na vlasech usazeniny a díky lehké konzistenci je neslepuje.
novinka!

Sprej na vlasy 150 ml

Sprej na vlasy zaručí vašemu účesu objem a fixaci po celý den a současně dodá vlasům zdravý lesk. Složení bohaté na rostlinné výtažky o vlasy pečuje a zanechává je příjemně květinově provoněné.