Prohlédněte si vaše seznamy přání

Himalyo

Česká značka Himalyo se věnuje výrobě a dovozu vysoce kvalitních výrobků z Tibetu. Ve vybraných oblastech, kde nadmořská výška dosahuje až 4 500 metrů, probíhá sběr plodů Rakytníku tibetského a Goji. Díky náročným podmínkám pro růst obsahují plody těchto keřů výrazně vyšší koncentraci nutričních látek než rostliny z jiných krajů. Základem je ruční sběr plodů a jejich šetrné zpracování přímo v místě sklizně. Produkty nadále nejsou nijak ředěné ani uměle zahušťované. Díky jejich nekompromisní čistotě jsou bez lepku a vhodné pro vegany.

Produkty Himalyo nesou certifikát BIO, který u plodin prověřuje místo a způsob skladování a přítomnost nepovolených látek a toxických pesticidů.

Himalyo je koncept přírodní péče inspirovaný tibetskou a ajurvédskou medicínou. Je založen na životě, který je v souladu s přírodními zákony. Cílem tohoto konceptu je zdraví, dlouhověkost a celková rovnováha.

Jejich motto je: "Mimořádná síla, výjimečná čistota."

     

 

Filtrovat produkty
399 Kč
Cordyceps neboli housenice je oblíbenou houbou zejména v Asii. Kromě vysokého obsahu sacharidů a bílkovin v ní najdeme také aminokyseliny, vitamin B12 a mnoho minerálů
599 Kč
100% BIO olej ze semen kustovnice čínské. V kosmetice je používán pro zpomalení stárnutí pleti. Při vnitřním použití působí příznivě na imunitu a regeneraci.