Himalyo

Česká značka Himalyo se věnuje výrobě a dovozu vysoce kvalitních výrobků z Tibetu. Ve vybraných oblastech, kde nadmořská výška dosahuje až 4 500 metrů, probíhá sběr plodů Rakytníku tibetského a Goji. Díky náročným podmínkám pro růst obsahují plody těchto keřů výrazně vyšší koncentraci nutričních látek než rostliny z jiných krajů. Základem je ruční sběr plodů a jejich šetrné zpracování přímo v místě sklizně. Produkty nadále nejsou nijak ředěné ani uměle zahušťované. Díky jejich nekompromisní čistotě jsou bez lepku a vhodné pro vegany.

Produkty Himalyo nesou certifikát BIO, který u plodin prověřuje místo a způsob skladování a přítomnost nepovolených látek a toxických pesticidů.

Himalyo je koncept přírodní péče inspirovaný tibetskou a ajurvédskou medicínou. Je založen na životě, který je v souladu s přírodními zákony. Cílem tohoto konceptu je zdraví, dlouhověkost a celková rovnováha.

Jejich motto je: "Mimořádná síla, výjimečná čistota."

     

 

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
249 Kč
Přírodní produkt z vysokohorských oblastí Himalájí plný blahodárných extraktů z  rakytníku a brusinky s vysokým obsahem vitaminu C.
 
Plody kustovnice čínské nebo-li goji patří mezi tzv. superpotraviny a tradiční čínská medicína je považuje za „elixír mládí“.