Holle

Švýcarská značka Holle představuje jednu z vedoucích značek na trhu organické dětské stravy. Holle je jedna z nejtradičnějších značek dětské výživy v Evropě. Albert Diefenbach založil Holle food AG jako specializovanou společnost na zpracování potravin v Arsheimu v roce 1933. Už tehdy byla firemní filozofie založena na antroposofických principech stravy a biodynamické kvalitě.

Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy .Od samého počátku staví na principu přírodní kvality – již před 80ti lety v Holle nekompromisně odmítli chemické zpracování a chemické konzervanty. Dnes jsou využívány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovávány.

Důkazem kvality jsou také certifikáty - DEMETER a BIO

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
115 Kč
BIO keksíky ze špaldové mouky v kvalitě DEMETER jsou perfektní svačinkou pro děti od ukončeného 8. měsíce. Svým tvarem jsou jednoduše uchopitelné malými ručičkami. 
109 Kč
BIO čaj pro kojící maminky obsahuje fenykl, anýz, kmín a meduňku. Všechny složky pochází z kontrolovaného bio zemědělství a splňují nejpřísnější Holle standarty kvality.
329 Kč
BIO pokračovací mléčná kojenecká výživa je vhodná od ukončeného 6. měsíce věku. V návaznosti na kojení nebo jako doplněk kojení. Je lehce stravitelná, bez přidaného cukru a bezlepková. Obsahuje DEMETER certifikované m
109 Kč
BIO dětský čaj obsahuje fenykl, anýz, kmín a heřmánek. Je určený pro děti od dvou týdnů věku. Všechny složky pochází z kontrolovaného bio zemědělství a splňují nejpřísnější Holle standarty kvality.
119 Kč
BIO kaše s certifikací DEMETER obsahuje celozrnnou pšeničnou mouku a je určená pro děti od ukončeného 4. měsíce věku.
119 Kč
BIO kaše s certifikací DEMETER obsahuje celozrnnou rýžovou, jáhlovou a kukuřičnou mouku a je určená pro děti od ukončeného 6. měsíce.
47 Kč
BIO bezlepkové jáhlové křupky s mangem jsou perfektní svačinkou nejen pro děti od ukončeného 8. měsíce věku, ale také pro dospěláky. Snadno se rozpuští v ústech a jsou lehce uchopitelné malými ručičkami.