Vánoce vyřešíte na pár kliknutí! Tipy na dárky pro celou rodinu - doručení po Praze ještě dnes, celá ČR pak do 3 dnů!

Holle

Švýcarská značka Holle představuje jednu z vedoucích značek na trhu organické dětské stravy. Holle je jedna z nejtradičnějších značek dětské výživy v Evropě. Albert Diefenbach založil Holle food AG jako specializovanou společnost na zpracování potravin v Arsheimu v roce 1933. Už tehdy byla firemní filozofie založena na antroposofických principech stravy a biodynamické kvalitě.

Holle dnes zahrnuje již více než 60 výrobků dětské stravy .Od samého počátku staví na principu přírodní kvality – již před 80ti lety v Holle nekompromisně odmítli chemické zpracování a chemické konzervanty. Dnes jsou využívány pouze suroviny z biodynamického a organického zemědělství, které jsou co nejjemněji zpracovávány.

Důkazem kvality jsou také certifikáty - DEMETER a BIO

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Cena
-
Novinka
109 Kč
BIO čaj pro kojící maminky obsahuje fenykl, anýz, kmín a meduňku. Všechny složky pochází z kontrolovaného bio zemědělství a splňují nejpřísnější Holle standarty kvality.
Novinka
115 Kč
BIO keksíky ze špaldové mouky a ovesných vloček jsou perfektní svačinkou pro děti od ukončeného 10. měsíce. Svým tvarem jsou jednoduše uchopitelné malými ručičkami. 
Novinka
115 Kč
BIO mini oplatky jsou perfektní svačinkou pro děti od ukončeného 12. měsíce. Využijete je na procházce v kočárku, doma nebo na cestách. Svou velikostí jsou tak akorát do malé ručičky.
Novinka
115 Kč
BIO keksíky ze špaldové mouky v kvalitě DEMETER jsou perfektní svačinkou pro děti od ukončeného 8. měsíce. Svým tvarem jsou jednoduše uchopitelné malými ručičkami. 
Novinka
109 Kč
BIO dětský čaj obsahuje fenykl, anýz, kmín a heřmánek. Je určený pro děti od dvou týdnů věku. Všechny složky pochází z kontrolovaného bio zemědělství a splňují nejpřísnější Holle standarty kvality.
Novinka
47 Kč
BIO bezlepkové jáhlové křupky s mangem jsou perfektní svačinkou nejen pro děti od 8. měsíce věku, ale také pro dospěláky. Snadno se rozpuští v ústech a jsou lehce uchopitelné malými ručičkami.
Novinka
119 Kč
BIO kaše s certifikací DEMETER obsahuje celozrnnou pšeničnou mouku a je určená pro děti od 4 měsíců.
Novinka
47 Kč
BIO bezlepkové jáhlové křupky jsou perfektní svačinkou nejen pro děti od 8. měsíce věku, ale také pro dospěláky. Snadno se rozpuští v ústech a jsou lehce uchopitelné malými ručičkami.