I+M Naturkosmetik

Je tomu již třicet let od založení berlínské manufaktury i+m Naturkosmetik. Jejími zakladateli byla Inge Stamm, Jörg von Kruse a Bernhard von Glasenapp. Veškeré produkty i+m Naturkosmetik se vyrábí v berlínské manufaktuře v malých množstvích a s velkým podílem ruční práce. Tak je možné dohlížet na zachování původní kvality vysoce cenných přírodních surovin, které jsou pří výrobě používány.

Obalové materiály jsou snadno recyklovatelné a nezatěžují životní prostředí. Také v tom se liší i+m produkty od většiny další přírodní kosmetiky. Krémy, séra a fluidy jsou v případě i+m baleny do moderních lahviček s pumpičkami, čímž je zabráněno přístupu vzduchu ke kosmetice po jejím otevření zákazníkem.

Prioritou firmy je čestnost a zodpovědná spolupráce s dodavateli. V rámci toho i+m Naturkosmetik dlouhodobě podporuje ekologické zemědělství a Fair Trade projekty. Dnes se výrobky i+m právem řadí mezi to nejkvalitnější z přírodní kosmetiky. Řada produktů i+m v uplynulých letech získala ta nejlepší ocenění od spotřebitelského magazínu Ökotest. Všechny produkty i+m Naturkosmetik nesou označení kontrolované přírodní kosmetiky BDIH a označení VEGAN.