Lanco

Zakladatel španělské značky ekologických hraček pro děti Lanco, Alfredo Benet, byl umělec okouzlený tvůrčími možnostmi a řemeslným charakterem přírodního kaučuku. Jeho měkkost a pružnost mu připadala magická a miloval skutečnost, že má přirozený život: nezanechává na planetě žádnou stopu pro budoucí generace.

Kaučuk je ideální alternativou umělé hmoty, vyžaduje ruční zpracování a ohled na koloběh v přírodě. Každá hračka, každé kousátko této ekologické španělské značky, je unikátní a nenapodobitelné, stejně jako každá lidská bytost.

Všechny hračky Lanco jsou přírodní a biologicky odbouratelné. Výrobní proces hraček je ekologický a strukturovaný do fází ruční práce, který zanechává zanedbatelnou stopu znečištění. Všechny produkty Lanco jsou zcela vyrobeny z přírodního kaučuku a neobsahují: nitrosaminy, ftaláty, BBP, DBP a DEHP. K zdobení našich hraček využívají potravinářská barviva, která neobsahují kadmium, hliník, kobalt, baryum, olovo, rtuť a selen. Hračky Lanco jsou zcela bez toxických složek a bezpečné.

Cena
Filtrovat produkty
Cena
-