Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Lobey

Lobey - to je česká 100% funkční přírodní kosmetika, kterou založili v roce 2018 tři kamarádi z Brna. „Chceme krásu nejen pro lidi, ale i pro prostředí, ve kterém žijeme.“ Tak zní jejich motto, na základě kterého jsou vyráběny veškeré produkty Lobey. Spojuje touha podílet se na věcech, které dávají smysl. A tak mohou nabídnout kosmetiku podle vlastních představ - funkční, 100% přírodní, bez chemie a dopadů na přírodu.

Cíl značky Lobey je jednoduchý - vyvinout kosmetiku, která bude opravdu fungovat, a ukázat, že to jde i bez chemie a nebezpečných látek. V každém produktu naleznete vysoké množství hned tří aktivních látek, které mají konkrétní účinek potvrzený klinickými studiemi a testy. Kromě bezpečného složení a funkčnosti je pro značku Lobey také velmi důležité, aby byla kosmetika šetrná k přírodě. Proto jsou produkty v obalech ze skla a bambusového dřeva nebo recyklovaného plastu, používají pouze certifikované suroviny z ekologického zemědělství, které jsou vegan a nejsou testovány na zvířatech.

Filtrovat produkty
Novinka
349 Kč
Jemná intimní pěna pro každodenní hygienu je vhodná i pro období šestinedělí. Působí antipsepticky a regeneračně.
Novinka
359 Kč
Jemná pleťová čisticí pěna s aloe vera a heřmánkem pro dokonalé odstranění nečistot a přebytečného mazu. Je vhodná pro každodenní použití.
Novinka
389 Kč
BIO olej pro krásnou, hebkou a pěstěnou pokožku hydratuje a regeneruje. Zároveň napomáhá předcházet vzniku nejen těhotenských strií. Rychle se vstřebává a nezanechává mastný pocit.
Novinka
389 Kč
Jemné BIO odličovací mléko s mandlovým olejem a aloe vera odstraní nečistoty i make-up a zanechá pokožku sametově hebkou. Je vhodné pro všechny typy pleti.