Prohlédněte si vaše seznamy přání
Týden plný soutěží je tu! 7 + 1 SOUTĚŽÍ o novinky z našeho sortimentu pouze tento týden.

Meracus

První látkové vložky ještě bez značky byly vytvořené v roce 2012 a rychle si získaly velkou oblibu mezi zákaznicemi. A tak byla stvořena značka Meracus, která v dnešní době nabízí mnoho barevných kombinací a tvarů látkových vložek pro každodenní použití.

Vložky jsou šity jen z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou certifikované a vhodné i pro šití plen pro miminka. Látkové vložky jsou savé a příjemné na používání, lze je vyprat v ruce i v pračce, a tak je opakovaně používat. Vložky z kvalitního neběleného materiálu zdravotně nezávadné a přispívají k udržování rovnováhy poševního prostředí.

Látkové vložky Meracus můžete vybírat ze dvou produktových řad. Na výběr jsou také vložky intimní a slipové pro každý den nebo klasické menstruační pro vaše dny. Používání bavlněných vložek je ekologické a prospívá i vašemu zdraví.

Filtrovat produkty
155 Kč
Praktická barevná taštička poslouží pro pohodlný transport a uchování látkových i klasických vložek. Díky větším rozměrům se do uzavíratelné taštičky bez problému vejde 10 intimek či 6 denních vložek.