Mulieres

Značka Mulieres je krásným příkladem toho, že naše domácnost si vystačí opravdu s málem. Že pro běžný úklid není potřeba na každou nečistotu či různý povrch mít v zásobě speciální lahvičku s chemickým koktejlem. Estonská značka Mulieres začala ostatně jako většina eko značek - rodina s malými dětmi, která hledala účinné, ale zároveň opravdu šetrné prací prostředky vhodné pro ciltivější či alergickou pokožku. Vzhledem k tomu, že na trhu nebyly žádné, které by splňovaly jejich požadavky - skočili do toho rovnou po hlavě a začali si připravovat své. Pěkně k obrazu svému.

Zpočátku vyráběli své eko prostředky jen pro sebe, pěkně doma a v malém množství, ale brzy se tahle domácí vymazlená ekodorgerie začala těšit velké oblibě i mezi rodinou a blízkými příbuznými. Dnes má Mulieres tisíce spokojených spotřebitelů

Mulieres s velkou hrdostí stojí na třech velmi důležitých pilířích: všechny výrobky jsou přírodní z vysoce kvalitních surovin, a proto jsou vhodné pro lidi s citlivou pokožkou nebo alergiemi. Produkty vyrábí a balí způsobem šetrným k životnímu prostředí a všechny výrobky opravdu fungují. Prostě v jednoduchosti je krása.

Cena
Filtrovat produkty
Certifikáty
Složení
Typy pokožky
Cena
-